Altı Milli Dört İstasyon Kontrollü Otomatik Musluk Parlatma ve Parlatma Makinesi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ÜNİTE |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (Anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim / aylık
Vurgulamak:
CNC Musluk Parlatma ve Parlatma Makinesi
,5.5KW Musluk Parlatma ve Parlatma Makinesi
Ürün Tanımı
Altı Mil Dört İstasyon Kontrollü Otomatik Musluk Parlatma ve Zımparalama Makinesi
Parlatma Kafası Sistemi
- 5.5KW Co-trust servo motor, düşük enerji tüketimi ve uzun hizmet ömrü ile güçlü parlatma performansı sunar
- Parlatma bezi tekerlek çapı aralığı: 300mm-600mm, genişlik aralığı: 30mm-100mm
- Salyangozlu redüktör bağlantı mekanizması, dört parlatma güç ünitesinin senkron çalışmasını sağlar
İş Parçası Sıkma Sistemi
Verimli çalışma ve esneklik için hızlı değiştirilebilir takım tutuculu, silindir kumandalı sıkma
Sütun Kaldırma Mekanizması
- Dikey hareket için 5.5 KW servo motor tahriki
- Bilyalı vidalı ve lineer kızaklı tahrik sistemi
- Hassas hava silindirli karşı ağırlık mekanizması, hava basıncı kontrolü ile kararlı ve doğru dengeleme sağlar
İzolasyon Odası
- Dayanıklı ve çekici görünüm için çelik plastik püskürtme işlemi
- Ses yalıtımı, toz izolasyonu, yangın önleme, patlama koruması ve güvenlik koruması dahil kapsamlı güvenlik özellikleri
Teknik Özellikler
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y) | 3000×3100×2900mm |
| Makine Gücü | 17KW |
| Anma Gerilimi | 380V |
| Maks. Parlatma Tekerleği Çapı | 600mm |
| Min. Parlatma Tekerleği Çapı | 300mm |
| X Ekseni Hareketi | 1100mm |
| Y Ekseni Hareketi | 900mm |
| Z Ekseni Hareketi | 700mm |
| U Ekseni Hareketi | ±60° |
| V Ekseni Hareketi | ±360° |
| W Ekseni Hareketi | ±360° |
| Maks. Hız X Ekseni | 20m/dak |
| Maks. Hız Y Ekseni | 20m/dak |
| Maks. Hız Z Ekseni | 20m/dak |
| Maks. Hız U Ekseni | 30°/sn |
| Maks. Hız V Ekseni | 30°/sn |
| Maks. Hız W Ekseni | 30°/sn |