Αυτόματο μηχάνημα στίλβωσης και γυαλίσματος βρύσης με έλεγχο τεσσάρων σταθμών έξι ατράκτων
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-64 |
| MOQ: | 1UNIT |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ (ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΧΏΡΑ)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Διαστάσεις (L*W*H):
4400*3400*2900
Ισχύς μηχανής:
35kW
Ονομαστική τάση:
380V
Μέγιστη. Διάμετρος τροχού στίλβωσης:
600 χλστ
Ελάχιστη διάμετρος της στίλβωσης της ρόδας:
400 χλστ
Ταξίδι Χ-άξονα (χιλ.):
1200
Διαδρομή άξονα Υ (mm):
1100
Ταξίδι ζ-άξονα (χιλ.:
700
Ταξίδι u-άξονα (χιλ.):
±90°
Ταξίδι β-άξονα (χιλ.):
±360°
Ταξίδι W-άξονα (χιλ.):
±360°
Χρόνος παράδοσης:
2weeks
Δυνατότητα προσφοράς:
30 μονάδες/το μήνα
Επισημαίνω:
CNC στίλβωσης και Buffing στροφίγγων μηχανή
,5.5KW στίλβωσης και Buffing στροφίγγων μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτόματη Μηχανή Στίλβωσης και Γυαλίσματος Βρυσών με Έλεγχο Τεσσάρων Σταθμών Έξι Ατράκτων
Σύστημα Κεφαλής Στίλβωσης
- Ο σερβοκινητήρας Co-trust 5.5KW παρέχει ισχυρή απόδοση στίλβωσης με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Εύρος διαμέτρου τροχού στίλβωσης: 300mm-600mm, εύρος πλάτους: 30mm-100mm
- Ο μηχανισμός σύνδεσης μειωτήρα κοχλία εξασφαλίζει σύγχρονη λειτουργία και των τεσσάρων μονάδων ισχύος στίλβωσης
Σύστημα Σύσφιξης Εργασίας
Σύσφιξη που λειτουργεί με κύλινδρο με εργαλεία γρήγορης αλλαγής για αποτελεσματική λειτουργία και ευελιξία
Μηχανισμός Ανύψωσης Στήλης
- Σερβοκινητήρας 5.5 KW για κάθετη κίνηση
- Σύστημα κίνησης με σφαιρική βίδα και γραμμικό οδηγό
- Ο μηχανισμός ακριβείας αντιστάθμισης με κύλινδρο αέρα παρέχει σταθερή και ακριβή εξισορρόπηση μέσω ελέγχου πίεσης αέρα
Απομονωμένο Δωμάτιο
- Διαδικασία βαφής με πούδρα χάλυβα για ανθεκτική και ελκυστική εμφάνιση
- Ολοκληρωμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένης της ηχομόνωσης, της απομόνωσης σκόνης, της πυροπροστασίας, της προστασίας από εκρήξεις και της προστασίας ασφαλείας
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 3000x3100x2900mm |
| Ισχύς Μηχανής | 17KW |
| Ονομαστική Τάση | 380V |
| Μέγ. Διάμετρος Τροχού Στίλβωσης | 600mm |
| Ελάχ. Διάμετρος Τροχού Στίλβωσης | 300mm |
| Διαδρομή Άξονα Χ | 1100mm |
| Διαδρομή Άξονα Υ | 900mm |
| Διαδρομή Άξονα Ζ | 700mm |
| Διαδρομή Άξονα U | ±60° |
| Διαδρομή Άξονα V | ±360° |
| Διαδρομή Άξονα W | ±360° |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα Χ | 20m/min |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα Υ | 20m/min |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα Ζ | 20m/min |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα U | 30°/sec |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα V | 30°/sec |
| Μέγ. Ταχύτητα Άξονα W | 30°/sec |