Automatische kraanpolijst- en polijstmachine met zes assen en vier stationsbediening
| Merknaam: | DZ |
| Modelnummer: | Nc-64 |
| MOQ: | 1UNIT |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Hout |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
CHINA (VASTELAND)
Certificering:
CE ISO
Afmetingen (L*W*H):
4400*3400*2900
Machinekracht:
35 kW
Nominale spanning:
380V
Max. Diameter polijstschijf:
600 mm
Min. Diameter van het oppoetsen van wiel:
400 mm
X-as reis (mm):
1200
Y-as verplaatsing (mm):
1100
Z-as reis (mm:
700
U-as reis (mm):
±90°
V-as reis (mm):
±360°
W-as reis (mm):
±360°
Levertijd:
2weeks
Levering vermogen:
30 eenheden/per maand
Markeren:
CNC van het Tapkraan het Oppoetsen en Polijsten Machine
,5.5KW van het tapkraan het Oppoetsen en Polijsten Machine
Productbeschrijving
Automatische kraanpoets- en polsmachine met zes spindels
Polierkopsysteem
- 5.5KW Co-trust servomotor biedt krachtige polijstprestaties met een laag energieverbruik en een langere levensduur
- De diameter van het polerende stofwielbereik: 300 mm-600 mm, de breedte: 30 mm-100 mm
- Verminderingsmechanisme voor wormversnellingen zorgt voor synchrone werking van alle vier polijstkoppelingen
Systeem voor het vastklampen van het werkstuk
Cylinderbeheerde klemmen met snel wisselgereedschap voor efficiënte werking en flexibiliteit
Mechanisme voor het opheffen van de zuil
- 5.5 kW servomotor voor verticale beweging
- Koelschroef en lineair geleidingsspoor aandrijfsysteem
- Precieze luchtcilinder tegengewicht mechanisme zorgt voor een stabiel en nauwkeurig evenwicht door middel van luchtdrukregeling
Isolatie kamer
- Staal-plastic sproeiproces voor een duurzaam en aantrekkelijk uiterlijk
- Alomvattende veiligheidsvoorzieningen, waaronder geluidsisolatie, stofisolatie, brandpreventie, explosiebescherming en veiligheidsbescherming
Technische specificaties
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Machinevermogen | 17 kW |
| Nominale spanning | 380 V |
| Max. Diameter van het polijstwiel | 600 mm |
| Min. Diameter van het polijstwiel | 300 mm |
| Reizen op de X-as | 1100 mm |
| Y-asreizen | 900 mm |
| Z-asreizen | 700 mm |
| U-asreizen | ± 60° |
| V-asreizen | ± 360° |
| Reizen op de W-as | ± 360° |
| Max. snelheid X-as | 20 m/min |
| Max. snelheid Y-as | 20 m/min |
| Max. snelheid Z-as | 20 m/min |
| Max. snelheid U-as | 30°/sec |
| Max. snelheid V-as | 30°/sec |
| Max. snelheid W-as | 30°/sec |