CE ISO Pirinç Musluk Parlatma Makinesi Sıhhi Tesisat Parçaları Metal Parçalar İçin Parlatma Ekipmanları
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-62/64 |
| Adedi: | 1 Set |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Wood |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
CE ISO
ağırlık:
6000kg
Gerilim:
380V/50Hz
Durum:
%100 yeni
Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor:
Mühendisler Yurtdışı Hizmet Makineleri, Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Saha Bakımı ve Onarım
Boyut(l*g*y):
4400X3400X2900
Başvuru:
Metal parlatma
Kontrol sistemi:
PLC'ler
Garanti:
1 Yıl
İsim:
Tam Otomatik Taş Cila Makinası
İşlev:
granit parlatma
Teslim süresi:
30days
Yetenek temini:
30 setleri / aylık
Vurgulamak:
cnc parlatma makinesi
,cnc taşlama makinesi
,CNC Sıhhi Tesisat Parlatma Ekipmanları
Ürün Tanımı
CE ISO Bakır musluk cilalama makinesi - Sanitar ekipmanlar Polime ekipmanları
Metal parçalar ve sanitasyon ekipmanları için tasarlanmış gelişmiş otomatik cilalama sistemi, hassas mühendislik ve yüksek verimlilikli işletim.
Ana Avantajları
- Dört çalışma istasyonu aynı anda tek bir programlama döngüsü ile çalışır.
- Karmaşık parça ayrıntıları için hassas açı cilalama programı
- Kapsamlı ürün kapsamı için yuvarlak hassas cilalama yöntemi
- Tamamen yeni tasarım ve yapısal yapılandırma
- Otomatik yağlama ile yüksek yoğunluklu toz temizleme sistemi
- Makinenin ömrünü uzatmak için küre doğrusal kılavuzu
Teknik özellikler
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Makine Boyutu (L×W×H) | 3000×3160×2772 mm |
| Güç derecesi | 16.25 KW |
| Adlık Voltaj | 380V 50Hz |
| Max. Poliç Mopp çapı | 600 mm |
| Min. cilalama mop çapı | 400 mm |
| X Eksen Seyahatleri | 1100 mm |
| Y Ekseni Seyahat | 900 mm |
| Z Ekseni Seyahat | 700 mm |
| U Eksen Seyahat | ±60° |
| V Eksen Seyahat | ±360° |
| Masa Boyutu (L×W) | 2740×375 mm |
| Yerden yüksekliği | 880 mm |
| Jig dönme hızı | 20 RPM |
| İstasyon boyutu/iş çapı | En fazla 350 mm |
| İstasyon dönme hızı motoru | 1500 rpm |
Premium Bileşen Ekipmanı
| Bileşen | Marka |
|---|---|
| Hareket Kontrol Sistemi | PROMAX İtalya |
| Servo motor | PROMAX İtalya |
| Değişken frekans telafi sistemi + kontrol kartı | AELTA |
| Kumaş tekerlekli motor süngeri | Alman standart otomasyon sistemi |
| Ana düşük voltajlı elektrik | Şneider |
| Doğrusal rehber ray ve vida | HIWIN |
| Azaltma Kutusu | Rossi İtalya |
| Yükleme | NSK |
| Ayarların direksiyon sistemi | Tayvan |
| Bileşenler Sıkıştırma | Pnömatik |
| Tablo Türü | Hareketli - servo motorla çalıştırılan vida çubuğu/topu torna ile hareket eden masa |