CE ISO ορειχάλκινη βρύση μηχανή στίλβωσης Εξαρτήματα υγιεινής Εξοπλισμός γυαλίσματος για μεταλλικά μέρη
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-62/64 |
| MOQ: | 1 ομάδα |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE ISO
βάρος:
6000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
Διάσταση (l*w*h):
4400X3400X2900
Εφαρμογή:
Στίλβωση μετάλλων
Σύστημα Ελέγχου:
PLC
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Πλήρως αυτόματη μηχανή στίλβωσης πέτρας
Λειτουργία:
Γράνιτος γυαλιστήρα
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30Sets/Per μήνας
Επισημαίνω:
cnc buffing μηχανή
,Cnc αλέθοντας μηχανή
,CNC υγειονομικές συναρμολογήσεις που γυαλίζουν τον εξοπλισμό
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή Γυαλίσματος Βρύσης από Ορείχαλκο CE ISO - Εξοπλισμός Γυαλίσματος Ειδών Υγιεινής
Προηγμένο αυτοματοποιημένο σύστημα γυαλίσματος σχεδιασμένο για μεταλλικά εξαρτήματα και είδη υγιεινής με μηχανική ακριβείας και λειτουργία υψηλής απόδοσης.
Βασικά Πλεονεκτήματα
- Τέσσερις σταθμοί εργασίας λειτουργούν ταυτόχρονα με ενιαίο κύκλο προγραμματισμού
- Πρόγραμμα γυαλίσματος ακριβείας γωνίας για λεπτομερή επεξεργασία σύνθετων εξαρτημάτων
- Ένθετη μέθοδος γυαλίσματος ακριβείας για ολοκληρωμένη κάλυψη προϊόντος
- Ολοκαίνουργιος σχεδιασμός και δομική διαμόρφωση
- Σύστημα απομάκρυνσης σκόνης υψηλής πυκνότητας με αυτόματη λίπανση
- Σύστημα γραμμικών οδηγών σφαίρας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής μηχανής
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος Μηχανής (Μ×Π×Υ) | 3000×3160×2772 mm |
| Ισχύς | 16.25 KW |
| Ονομαστική Τάση | 380V 50Hz |
| Μέγιστη Διάμετρος Τροχού Γυαλίσματος | 600mm |
| Ελάχιστη Διάμετρος Τροχού Γυαλίσματος | 400mm |
| Διαδρομή Άξονα X | 1100 mm |
| Διαδρομή Άξονα Y | 900 mm |
| Διαδρομή Άξονα Z | 700 mm |
| Διαδρομή Άξονα U | ±60° |
| Διαδρομή Άξονα V | ±360° |
| Μέγεθος Τραπεζιού (Μ×Π) | 2740×375 mm |
| Ύψος από το Έδαφος | 880 mm |
| Ταχύτητα Περιστροφής Τσοκ | 20 RPM |
| Μέγεθος Σταθμού/Διάμετρος Εργασίας | 350 mm max |
| Κινητήρας Περιστροφής Σταθμού | 1500 rpm |
Εξοπλισμός Εξαρτημάτων Υψηλής Ποιότητας
| Εξάρτημα | Μάρκα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου Κίνησης | PROMAX Ιταλία |
| Σερβοκινητήρας | PROMAX Ιταλία |
| Σύστημα Αντιστάθμισης Μεταβλητής Συχνότητας + Κάρτα Ελέγχου | AELTA |
| Άξονας Τροχού Υφάσματος | Σύστημα αυτοματισμού γερμανικών προδιαγραφών |
| Κύρια Ηλεκτρικά Χαμηλής Τάσης | SCHNEIDER |
| Γραμμικός Οδηγός και Βίδα | HIWIN |
| Μειωτήρας | Rossi Ιταλία |
| Ρουλεμάν | NSK |
| Μηχανισμός Διεύθυνσης Συσκευής | ΤΑΪΒΑΝ |
| Σύσφιξη Εξαρτημάτων | Πνευματικό |
| Τύπος Τραπεζιού | Κινητό - τραπέζι που κινείται με βίδα/σφαιρική βίδα, κινούμενο από σερβοκινητήρα |