Evye Paslanmaz Çelik PLC Kontrollü Batarya Parlatma Makinesi Pirinç Sıhhi Tesisat Armatürleri Musluk
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ünite |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim/ay
Vurgulamak:
380V Pirinç Musluk Parlatma Makinesi
,Pirinç Bağlantı Parlatma Makinesi
,Tam Dijital Kontrollü CNC Parlatma Makinesi
Ürün Tanımı
Evrensel Paslanmaz Çelik Lavabo PLC Kontrollü Musluk Poliş Makinesi
Presizyon kontrolü ve yüksek verimliliğe sahip, bakır sanitar ekipman ve musluklar için tasarlanmış gelişmiş otomatik cilalama sistemi.
Hassas cilalama sistemi özellikleri
- Maksimum esneklik için 6 eksenlik döner mekanizma ile 4 manipülatörlü sistem
- Yüksek üretim verimliliği için birden fazla istasyon eşzamanlı çalışması
- Sabit performans ve doğruluk için İtalyan PROMAX hareket kontrol teknolojisi
- Kolay çalıştırmak için taşınabilir el cihazıyla programlama öğretimi
- Otomatik cilalama basıncı ve aşınma telafi kontrolü
- Sabit cilalama kalitesi için doğrusal hız telafi
- Katı veya sıvı bileşik seçimi ile programlanabilir balmumu uygulaması
- 50 program depolama kapasitesi ile tamamen dijital kontrol
- Yanlış kodu teşhisi ile iki dilli CN/EN dokunmatik panel ekranı
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyutlar (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Adlık Voltaj | 380 V |
| Polişleme tekerleğinin çap aralığı | 400 - 600 mm |
| X Eksenli Seyahat | 1100 mm |
| Y-Oksi Seyahat | 900 mm |
| Z Eksenli Seyahat | 700 mm |
| U Eksenli Seyahat | ±60° |
| V Eksenli Seyahat | ±360° |
| W Eksenli Seyahat | ±360° |
| Asıs Hızları | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/s (U,V,W) |
Ürün Resimleri