Universal Stainless Steel Sink Plc Controlled Faucet Polishing Machine voor Messing Sanitaire Fitting Tap
| Merknaam: | DZ |
| Modelnummer: | Nc-64 |
| MOQ: | 1unit |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | hout |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China (Vasteland)
Certificering:
CE ISO
Afmetingen (L*W*H):
4400*3400*2900
Machinekracht:
35 kW
Nominale spanning:
380V
Max. Diameter polijstschijf:
600 mm
Min. Diameter van het oppoetsen van wiel:
400 mm
X-as reis (mm):
1200
Y-as verplaatsing (mm):
1100
Z-as reis (mm:
700
U-as reis (mm):
±90°
V-as reis (mm):
±360°
W-as reis (mm):
±360°
Levertijd:
2weeks
Levering vermogen:
30 eenheden/per maand
Markeren:
380V de Oppoetsende Machine van de messingskraan
,De Kraan Oppoetsende Machine van de messingsmontage
,Volledig Digitale Controlecnc Oppoetsende Machine
Productbeschrijving
Universele Roestvrij Stalen Kraan PLC Gestuurde Polijstmachine
Geavanceerd geautomatiseerd polijstsysteem ontworpen voor messing sanitair en kranen, met precisiecontrole en efficiënte werking.
Kenmerken Precisie Polijstsysteem
- 4-manipulator systeem met 6-assig roterend mechanisme voor maximale flexibiliteit
- Gelijktijdige werking van meerdere stations voor hoge productie-efficiëntie
- Italiaanse PROMAX motion control technologie voor stabiele prestaties en nauwkeurigheid
- Teach-in programmering met draagbaar handheld apparaat voor eenvoudige bediening
- Automatische regeling van polijstkracht en slijtagecompensatie
- Lineaire snelheidscompensatie voor consistente polijstkwaliteit
- Programmeerbare waxapplicatie met keuze uit vaste of vloeibare compound
- Volledig digitale besturing met capaciteit voor 50 programma's
- Tweetalig CN/EN touchscreen display met storingscode diagnostiek
Technische Specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (L×B×H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Machine Vermogen | 17 KW |
| Nominale Spanning | 380 V |
| Diameterbereik Polijstwiel | 400 - 600 mm |
| X-as Verplaatsing | 1100 mm |
| Y-as Verplaatsing | 900 mm |
| Z-as Verplaatsing | 700 mm |
| U-as Verplaatsing | ±60° |
| V-as Verplaatsing | ±360° |
| W-as Verplaatsing | ±360° |
| Maximale As Snelheden | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/sec (U,V,W) |
Productafbeeldingen