Μηχανή στίλβωσης βρύσης ελεγχόμενη από PLC από ανοξείδωτο χάλυβα για βρύσες από ορείχαλκο
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-64 |
| MOQ: | 1unit |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Διαστάσεις (L*W*H):
4400*3400*2900
Ισχύς μηχανής:
35kW
Ονομαστική τάση:
380V
Μέγιστη. Διάμετρος τροχού στίλβωσης:
600 χλστ
Ελάχιστη διάμετρος της στίλβωσης της ρόδας:
400 χλστ
Ταξίδι Χ-άξονα (χιλ.):
1200
Διαδρομή άξονα Υ (mm):
1100
Ταξίδι ζ-άξονα (χιλ.:
700
Ταξίδι u-άξονα (χιλ.):
±90°
Ταξίδι β-άξονα (χιλ.):
±360°
Ταξίδι W-άξονα (χιλ.):
±360°
Χρόνος παράδοσης:
2weeks
Δυνατότητα προσφοράς:
30 μονάδες/το μήνα
Επισημαίνω:
380V γυαλίζοντας μηχανή βρυσών ορείχαλκου
,Γυαλίζοντας μηχανή βρυσών συναρμολογήσεων ορείχαλκου
,Πλήρως CNC ψηφιακού ελέγχου γυαλίζοντας μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Πλαστική μηχανή γυαλισμού βυθών από ανοξείδωτο χάλυβα με έλεγχο PLC
Προηγμένο αυτοματοποιημένο σύστημα γυάλωσης σχεδιασμένο για υγιεινά εξαρτήματα και βρύσες από χαλκό, με ακριβή έλεγχο και υψηλή απόδοση λειτουργίας.
Χαρακτηριστικά του συστήματος γυάλωσης ακριβείας
- Σύστημα τεσσάρων χειριστών με περιστρεφόμενο μηχανισμό έξι αξόνων για μέγιστη ευελιξία
- Ταυτόχρονη λειτουργία πολλών σταθμών για υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής
- Ιταλική τεχνολογία ελέγχου κίνησης PROMAX για σταθερή απόδοση και ακρίβεια
- Διδασκαλία προγραμματισμού με φορητή συσκευή για εύκολη λειτουργία
- Αυτόματος έλεγχος της πίεσης γυάλωσης και της αντιστάθμισης φθοράς
- Γραμμική αντιστάθμιση ταχύτητας για σταθερή ποιότητα γυάλωσης
- Προγραμματισμένη εφαρμογή κεριού με επιλογή στερεών ή υγρών ενώσεων
- Πλήρως ψηφιακό σύστημα ελέγχου με χωρητικότητα αποθήκευσης 50 προγραμμάτων
- Διγλωσσική οθόνη αφής CN/EN με διάγνωση κώδικα βλάβης
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Δύναμη μηχανής | 17 KW |
| Διορισμένη τάση | 380 V |
| Περιοχή διαμέτρου τροχού γυάλωσης | 400 - 600 mm |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 1100 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Y | 900 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Ζ | 700 χιλιοστά |
| Ταξίδια στον άξονα U | ± 60° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα V | ± 360° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Δ | ± 360° |
| Μέγιστες ταχύτητες άξονα | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/sec (U,V,W) |
Εικόνες προϊόντων