Programlanabilir Parlatma Tekerleği Çinko Alaşımlı Paslanmaz Çelik Musluk Parlatma Makinesi, Metal Yüzey İşlemi İçin
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-62 |
| Adedi: | 1set |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
CE
Ağırlık:
6000kg
Gerilim:
380V/50Hz
Durum:
%100 yeni
Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor:
Mühendisler Yurtdışı Hizmet Makineleri, Video Teknik Destek, Çevrimiçi Destek, Saha Bakımı ve Onarım
Başvuru:
İşleme, Çıkarma, Taşlama, Parlatma
Kontrol sistemi:
PLC'ler
Garanti:
1 Yıl
İşlev:
Bitirme, parlatma
Teslim süresi:
30 gün
Yetenek temini:
30sets
Vurgulamak:
Polisaj Tekerleği CNC Parlatma Makinesi
,Programlanabilir CNC Parlatma Makinesi
,Programlanabilir CNC Yüzey İşlem Makinesi
Ürün Tanımı
Programlanabilir Puffing Wheel Zenk Alaşımı Paslanmaz Çelik Musluk Poliş Makinesi
Programlanabilir otomasyonla çinko alaşımı ve paslanmaz çelik musluklarının hassas metal yüzey finişi için tasarlanmış gelişmiş CNC cilalama sistemi.
Teknik özellikler
| Döner motor gücü | 4×5.5KW |
| Poliş çarkının boyutu | 400 mm-600 mm |
| Boyutları | 5300 × 3400 × 3000 mm |
| En fazla cilalama tekerleği boyutu | 600 mm |
| cilalama tekerleğinin minimum boyutu | 400 mm |
| X ekseni yolculuğu | 1000 mm |
| Y ekseni yolculuğu | 700mm |
| Z ekseni yolculuğu | 700mm |
| XYZ ekseninin maksimum hızı | 20m/dakikada |
Ana Avantajları
- İşlenmiş parçaların deformasyonu olmadan tekdüze cilalama kalitesi
- Döngü başına iki eşit parçanın eşzamanlı cilalanması ile yüksek üretim kapasitesi
- Hızlı seri değişimi ile esnek üretim (yaklaşık 10 dakika)
- Ayarların ve cilalama moplarının hızlı değiştirilmesi
- Kısaltılmış makine maliyetleri ve mop ve cilalama karışımlarının tüketimi
- Sıcaklığı kontrol edilen cilalama sistemi, parçanın aşırı ısınmasını önler
- İnteraktif Öğretim Sistemi ile hızlı ve kolay programlama
- Çoklu makineler için tek operatör yeteneği ile yüksek karlılık
Ürün Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
Lütfen kurulum ve devreye girmeyi ayarlayabilir misiniz?
Evet, satın alıcının masrafları karşılığında kurulum ve devreye girmeyi ayarlayabiliriz.
Üretim eğitimini ayarlayabilir misin?
Evet, alıcının masrafları karşılığında üretim eğitimi hizmeti veriyoruz.
Garanti ne kadar sürer?
Hayat boyu onarım hizmetleri ile bir yıllık garanti (garanti süresi sonrası ücretler uygulanır).
Siparişimin teslim süresi ve teslimat süresi nasıl?
Büyük kargo teslimatı, miktarına bağlı olarak, 15-25 iş günü içinde, sözleşmiş zaman çizelgesine göre teslim edilir.