Evrensel 6 Eksen Pirinç Bağlantı Parçaları Paslanmaz Çelik Kapı Kolları Pirinç Musluk Gövdeleri İçin Parlatma Makinesi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ÜNİTE |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (Anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim / aylık
Vurgulamak:
6 Eksen CNC Parlatma Makinesi
,Üniversal CNC Parlatma Makinesi
,pirinç musluk gövdeleri cnc parlatma makinesi
Ürün Tanımı
Evrensel 6 Eksen Bakır Fittings Paslanmaz Çelik Kapı Kolları cilalama makinesi
Yüksek hassasiyetli otomatik cilalama sistemi, bakır musluk gövdeleri, armatürler ve gelişmiş 6 eksenli robot kontrolü ile paslanmaz çelik kapı kolu için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler ve Yetenekler
- Aynı anda çok istasyonlu çalışma için 6 eksenli döner sistemli 4 manipülatör
- Düzgün performans ve yüksek doğruluk için İtalyan PROMAX hareket kontrol teknolojisi
- El simülasyonu ve otomatik çalıştırma için taşınabilir el cihazıyla programlama öğretimi
- Otomatik cilalama basıncı ve aşınma telafi kontrolü
- Sabit cilalama kalitesi için doğrusal hız telafi
- Katı veya sıvı bileşik seçimi ile programlanabilir balmumu uygulaması
- 50 program depolama kapasitesi ile tamamen dijital kontrol
- Hata kodu teşhisi ile çok dilli dokunmatik ekran
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyutlar (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Adlık Voltaj | 380 V |
| Polişleme tekerleğinin çap aralığı | 400 - 600 mm |
| X Eksenli Seyahat | 1100 mm |
| Y-Oksi Seyahat | 900 mm |
| Z Eksenli Seyahat | 700 mm |
| U Eksenli Seyahat | ±60° |
| V Eksenli Seyahat | ±360° |
| W Eksenli Seyahat | ±360° |
| Asıs Hızları | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/s (U,V,W) |
Ürün Resimleri