Μηχάνημα στίλβωσης χειρολαβών θυρών από ανοξείδωτο χάλυβα 6 αξόνων για ορειχάλκινα εξαρτήματα
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-64 |
| MOQ: | 1unit |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ (ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΧΏΡΑ)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Διαστάσεις (L*W*H):
4400*3400*2900
Ισχύς μηχανής:
35kW
Ονομαστική τάση:
380V
Μέγιστη. Διάμετρος τροχού στίλβωσης:
600 χλστ
Ελάχιστη διάμετρος της στίλβωσης της ρόδας:
400 χλστ
Ταξίδι Χ-άξονα (χιλ.):
1200
Διαδρομή άξονα Υ (mm):
1100
Ταξίδι ζ-άξονα (χιλ.:
700
Ταξίδι u-άξονα (χιλ.):
±90°
Ταξίδι β-άξονα (χιλ.):
±360°
Ταξίδι W-άξονα (χιλ.):
±360°
Χρόνος παράδοσης:
2weeks
Δυνατότητα προσφοράς:
30 μονάδες/το μήνα
Επισημαίνω:
6 CNC αξόνων γυαλίζοντας μηχανή
,Καθολική CNC γυαλίζοντας μηχανή
,cnc οργανισμών βρυσών ορείχαλκου buffing μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή Γυαλίσματος Χειρολαβών Πόρτας από Ορείχαλκο 6 Αξόνων Universal από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Σύστημα αυτοματοποιημένου γυαλίσματος υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένο για σώματα βρυσών από ορείχαλκο, εξαρτήματα και χειρολαβές πόρτας από ανοξείδωτο ατσάλι με προηγμένο ρομποτικό έλεγχο 6 αξόνων.
Βασικά Χαρακτηριστικά & Δυνατότητες
- 4 χειριστές με περιστροφικό σύστημα 6 αξόνων για ταυτόχρονη λειτουργία πολλαπλών σταθμών
- Ιταλική τεχνολογία ελέγχου κίνησης PROMAX για σταθερή απόδοση και υψηλή ακρίβεια
- Προγραμματισμός διδασκαλίας με φορητή συσκευή χειρός για χειροκίνητη προσομοίωση και αυτόματη λειτουργία
- Αυτόματος έλεγχος πίεσης γυαλίσματος και αντιστάθμισης φθοράς
- Αντιστάθμιση γραμμικής ταχύτητας για σταθερή ποιότητα γυαλίσματος
- Προγραμματιζόμενη εφαρμογή κεριού με επιλογή στερεού ή υγρού σύνθετου υλικού
- Πλήρως ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης 50 προγραμμάτων
- Οθόνη αφής πολλαπλών γλωσσών με διαγνωστικά κωδικών σφαλμάτων
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Ισχύς Μηχανής | 17 KW |
| Ονομαστική Τάση | 380 V |
| Εύρος Διαμέτρου Τροχού Γυαλίσματος | 400 - 600 mm |
| Διαδρομή Άξονα X | 1100 mm |
| Διαδρομή Άξονα Y | 900 mm |
| Διαδρομή Άξονα Z | 700 mm |
| Διαδρομή Άξονα U | ±60° |
| Διαδρομή Άξονα V | ±360° |
| Διαδρομή Άξονα W | ±360° |
| Μέγιστες Ταχύτητες Άξονα | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/sec (U,V,W) |
Εικόνες Προϊόντος