Universele 6 assen messing fittingen roestvrijstalen deurgrepen polijstmachine voor messing kraanlichamen
| Merknaam: | DZ |
| Modelnummer: | Nc-64 |
| MOQ: | 1unit |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Hout |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
CHINA (VASTELAND)
Certificering:
CE ISO
Afmetingen (L*W*H):
4400*3400*2900
Machinekracht:
35 kW
Nominale spanning:
380V
Max. Diameter polijstschijf:
600 mm
Min. Diameter van het oppoetsen van wiel:
400 mm
X-as reis (mm):
1200
Y-as verplaatsing (mm):
1100
Z-as reis (mm:
700
U-as reis (mm):
±90°
V-as reis (mm):
±360°
W-as reis (mm):
±360°
Levertijd:
2weeks
Levering vermogen:
30 eenheden/per maand
Markeren:
6 assencnc Oppoetsende Machine
,Universele CNC Oppoetsende Machine
,de organismen van de messingskraan cnc polijstenmachine
Productbeschrijving
Universal 6 axes Messing Fittings Roestvrij staal deurgrepen Polijstmachine
Automatisch polijstsysteem met hoge precisie ontworpen voor messing kraanlichamen, fittings en roestvrijstalen deurgrepen met geavanceerde 6-assige robotbesturing.
Belangrijkste kenmerken en mogelijkheden
- 4 manipulatoren met een 6-assig rotatiesysteem voor gelijktijdige werking met meerdere stations
- Italiaanse PROMAX-bewegingstechnologie voor stabiele prestaties en hoge nauwkeurigheid
- Onderwijs in programmering met draagbare handheld-apparatuur voor handmatige simulatie en automatische bediening
- Automatische polsdruk- en slijtagecompensatiecontrole
- Lineaire snelheidscompensatie voor een consistente polijskwaliteit
- Programmeerbare was aanbrengen met keuze van vaste of vloeibare verbinding
- volledig digitale besturing met een capaciteit voor 50 programma's
- Multi-taal touchpaneel display met diagnoses van storingscodes
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmetingen (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Machinevermogen | 17 kW |
| Nominale spanning | 380 V |
| Diameterbereik van het poetswiel | 400 - 600 mm |
| Reizen op de X-as | 1100 mm |
| Y-asreizen | 900 mm |
| Z-asreizen | 700 mm |
| U-asreizen | ± 60° |
| V-asreizen | ± 360° |
| Reizen op de W-as | ± 360° |
| Maximale assnelheden | 20 m/min (X,Y,Z), 30°/sec (U,V,W) |
Foto's van producten