Otomatik 6 Eksenli Poliş Robotlar Brass Valve Body Finishing Bakır Yüzey Sanitar Ürünler İçin Endüstriyel Poliş Makinesi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC64 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Sertifika:
CE ISO
Ağırlık:
5000kg
Gerilim:
380V/50Hz
Durum:
%100 yeni
Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor:
Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur, Video teknik desteği, Saha bakım ve onarım servisi
kullanmak:
parlatma ve çapak alma
Boyut(l*g*y):
4400x3400x2100mm
Başvuru:
Vitrifiye - Su Muslukları - Su Vanaları
Kontrol sistemi:
PLC'ler
Garanti:
1 Yıl
İsim:
Tam Otomatik Taş Cila Makinası
İşlev:
granit parlatma
Mil Gücü:
5.5kw Makina Elektrikli Mil
Kullanım:
Metal Paslanmaz Çelik Tank taşlama ve parlatma makinesi, taş yüzey parlatma parlatma
Teslim süresi:
20 iş günü
Yetenek temini:
30sets / aylık
Vurgulamak:
CNC Robotik Parlatma Makinesi
,6 Eksenli Robotik Parlatma Makinesi
,17kw robotik parlatma makinesi
Ürün Tanımı
Otomatik 6 Eksenli Poliş Robotlar Brass Valve Body Finishing Bakır Yüzey Sanitar Ürünler İçin Endüstriyel Poliş Makinesi
Bu gelişmiş otomatik cilalama sistemi, 6 eksenli döner teknoloji ile 4 manipülatörden oluşuyor.Özellikle sağlık malzemeleri üretiminde tunç valf bedenlerinin ve bakır yüzeylerinin hassas bitirme için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler ve Yetenekler
- Yüksek esneklik ve üretim verimliliği için birden fazla istasyonun eşzamanlı çalışması
- Düzgün performans ve yüksek doğruluk için İtalyan PROMAX hareket kontrol teknolojisi
- El simülasyonu ve otomatik işletim için taşınabilir el cihazıyla programlama öğretimi
- Otomatik cilalama basıncı ve aşınma telafi kontrolü
- Sabit cilalama kalitesi için doğrusal hız telafi
- Katı veya sıvı bileşik seçimi ile programlanabilir balmumu uygulaması
- 50 program depolama kapasitesi ile tamamen dijital kontrol
- Hata kodu teşhisi ile çok dilli dokunmatik ekran
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyutlar (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Adlık Voltaj | 380 V |
| Max. cilalama tekerleğinin çapı | 600 mm |
| Min. cilalama tekerleğinin çapı | 400 mm |
| X Eksenli Seyahat | 1100 mm |
| Y-Oksi Seyahat | 900 mm |
| Z Eksenli Seyahat | 700 mm |
| U Eksenli Seyahat | ±60° |
| V Eksenli Seyahat | ±360° |
| W Eksenli Seyahat | ±360° |
| Max. Hız X Eksen | 20 m/min |
| Max. Hız Y Eksen | 20 m/min |
| Max. Hız Z Eksen | 20 m/min |
| Max. Hız U Eksen | 30°/s |
| Max. Hız V Eksen | 30°/s |
| Max. Hız W Eksen | 30°/s |