Αυτόματη ρομποτική μηχανή στίλβωσης 6 αξόνων για φινίρισμα σωμάτων βαλβίδων από ορείχαλκο, επιφανειών χαλκού, βιομηχανική στίλβωση για υδραυλικά είδη
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | NC64 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE ISO
Βάρος:
5000 KG
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Μηχανικοί διαθέσιμοι για σέρβις μηχανημάτων στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, υπηρεσία συντή
χρήση:
γυάλισμα και αφαίρεση γρεζιών
Διάσταση (l*w*h):
4400x3400x2100mm
Εφαρμογή:
Είδη Υγιεινής - Βρύσες Νερού - Βαλβίδες Νερού
σύστημα ελέγχου:
PLC
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Πλήρως αυτόματη μηχανή στίλβωσης πέτρας
Λειτουργία:
Γράνιτος γυαλιστήρα
Spindle Power:
Μηχανικός ηλεκτρικός άξονας 5,5 kw
Χρήση:
Μηχανή λείανσης και λείανσης δεξαμενής από ανοξείδωτο χάλυβα, γυάλισμα επιφάνειας πέτρας
Χρόνος παράδοσης:
20 εργάσιμες ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/per μήνας
Επισημαίνω:
CNC ρομποτική γυαλίζοντας μηχανή
,6 ρομποτική γυαλίζοντας μηχανή άξονα
,17kw ρομποτική buffing μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτόματη 6 άξονες Buffing Ρομποτική Brass βαλβίδα σώμα Τελειοποίηση χαλκού Επιφάνεια Βιομηχανική μηχανή γυάλωσης Για υγειονομικά είδη
Αυτό το προηγμένο αυτόματο σύστημα γυαλισμού διαθέτει 4 χειριστήρια με 6-άξονα περιστρεφόμενη τεχνολογία,ειδικά σχεδιασμένα για την ακριβή τελική επεξεργασία σωμάτων βαλβίδων από χαλκό και επιφανειών από χαλκό στην κατασκευή υγειονομικών ειδών.
Βασικά χαρακτηριστικά και δυνατότητες
- Ταυτόχρονη λειτουργία πολλών σταθμών για υψηλή ευελιξία και αποδοτικότητα παραγωγής
- Ιταλική τεχνολογία ελέγχου κίνησης PROMAX για σταθερή απόδοση και υψηλή ακρίβεια
- Διδασκαλία προγραμματισμού με φορητή συσκευή χειριστή για χειροκίνητη προσομοίωση και αυτοματοποιημένη λειτουργία
- Αυτόματος έλεγχος της πίεσης γυάλωσης και της αντιστάθμισης φθοράς
- Γραμμική αντιστάθμιση ταχύτητας για σταθερή ποιότητα γυάλωσης
- Προγραμματισμένη εφαρμογή κεριού με επιλογή στερεών ή υγρών ενώσεων
- Πλήρως ψηφιακό σύστημα ελέγχου με χωρητικότητα αποθήκευσης 50 προγραμμάτων
- Πολυγλωσσική οθόνη αφής με διάγνωση κώδικα βλάβης
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Δύναμη μηχανής | 17 KW |
| Διορισμένη τάση | 380 V |
| Διάμετρος τροχού γυάλωσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού γυαλισμού | 400 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 1100 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Y | 900 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Ζ | 700 χιλιοστά |
| Ταξίδια στον άξονα U | ± 60° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα V | ± 360° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Δ | ± 360° |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα Χ | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα Y | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα Ζ | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα U | 30°/sec |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα V | 30°/sec |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα W | 30°/sec |