Automatyczne 6-osiowe wyprasowywanie robotów z miedzianego zaworu końcowego miedzianego powierzchni przemysłowej polerowania maszyny do wyrobów sanitarnych
| Nazwa marki: | DZ |
| Numer modelu: | NC64 |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | drewno |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Orzecznictwo:
CE ISO
Waga:
5000 kg
Woltaż:
380 V/50 Hz
Stan:
100% nowy
Zapewniona obsługa posprzedażna:
Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, usługi konserwac
używać:
polerowanie i gratowanie
Wymiar (l*w*h):
4400 x 3400 x 2100 mm
Aplikacja:
Artykuły sanitarne - Baterie wodne - Zawory wodne
system sterowania:
PLC
Gwarancja:
1 rok
Nazwa:
W pełni automatyczna maszyna do polerowania kamienia
Funkcjonować:
polerowanie granitu
Moc wrzeciona:
Wrzeciono mechaniczne elektryczne o mocy 5,5 kW
Stosowanie:
Maszyna do szlifowania i polerowania metalowych zbiorników ze stali nierdzewnej, polerowanie powierz
Czas dostawy:
20 dni roboczych
Możliwość Supply:
30 zestawów / na miesiąc
Podkreślić:
Robotic Polerka CNC
,6-osiowa Robotic Polerka
,Robotic Polerka 17kW
Opis produktu
Automatyczna 6-osiowa maszyna do polerowania robotycznego do wykańczania mosiężnych korpusów zaworów, powierzchni miedzianych, przemysłowe polerowanie do armatury sanitarnej
Ten zaawansowany automatyczny system polerowania wyposażony jest w 4 manipulatory z 6-osiową technologią obrotową, zaprojektowany specjalnie do precyzyjnego wykańczania mosiężnych korpusów zaworów i powierzchni miedzianych w produkcji armatury sanitarnej.
Kluczowe cechy i możliwości
- Jednoczesna praca na wielu stacjach dla wysokiej elastyczności i wydajności produkcji
- Włoska technologia sterowania ruchem PROMAX zapewniająca stabilną pracę i wysoką dokładność
- Programowanie przez nauczanie z przenośnym urządzeniem ręcznym do symulacji ręcznej i automatycznej pracy
- Automatyczna kontrola ciśnienia polerowania i kompensacji zużycia
- Kompensacja prędkości liniowej dla spójnej jakości polerowania
- Programowalne nakładanie wosku z wyborem pasty stałej lub ciekłej
- W pełni cyfrowe sterowanie z możliwością przechowywania 50 programów
- Wielojęzyczny panel dotykowy z diagnostyką kodów błędów
Specyfikacje techniczne
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 3000 x 3100 x 2900 mm |
| Moc maszyny | 17 KW |
| Napięcie znamionowe | 380 V |
| Maks. średnica tarczy polerskiej | 600 mm |
| Min. średnica tarczy polerskiej | 400 mm |
| Zakres ruchu osi X | 1100 mm |
| Zakres ruchu osi Y | 900 mm |
| Zakres ruchu osi Z | 700 mm |
| Zakres ruchu osi U | ±60° |
| Zakres ruchu osi V | ±360° |
| Zakres ruchu osi W | ±360° |
| Maks. prędkość osi X | 20 m/min |
| Maks. prędkość osi Y | 20 m/min |
| Maks. prędkość osi Z | 20 m/min |
| Maks. prędkość osi U | 30°/sek |
| Maks. prędkość osi V | 30°/sek |
| Maks. prędkość osi W | 30°/sek |