Ρομποτική μηχανή γυάλωσης αυτοματοποιημένη για την τοποθέτηση υγιεινών ειδών
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
CNC αλέθοντας ρομποτική γυαλίζοντας μηχανή στροφίγγων
,Αυτόματη ρομποτική γυαλίζοντας μηχανή
,Υγειονομική CNC συναρμολογήσεων εμπορευμάτων γυαλίζοντας μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Ρομποτική μηχανή γυάλωσης αυτοματοποιημένη για την τοποθέτηση υγιεινών ειδών
Εύκολη λειτουργία Υγιεινές συσκευές Εγκατάσταση Αυτοματοποιημένες βρύσες τριβής Ρομποτική μηχανή γυάλωσης
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ρομποτικά κύτταρα για σχιστήρες βρύσης
- Επεξεργασίες: χυτοειδείς βρύσες από χαλκό, μοχλούς ζάμακ, βρύσες ζάμακ, ντους και υγιεινές συσκευές
- Συμπίεση κυττάρων με μικρότερο χώρο εγκατάστασης
- Προσαρμόσιμη διάταξη με διαφορετική ολοκλήρωση της μάρκας ρομπότ
- Πολλαπλές εφαρμογές: μηχανική επεξεργασία, αποφλοιοποίηση, άλεση, γυαλισμός, τελική επεξεργασία σατέν
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για επεξεργασία γεωμετρίας πολλαπλών μερών
- Σύστημα βαθμονόμησης για υψηλή επαναληψιμότητα της διαδικασίας
- Ικανότητα επεξεργασίας σύνθετων γεωμετριών
- Μέχρι 100% επεξεργασία επιφανειακής άλεσης
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές συστήματος
- Ρομποτικό FANUC M-20Ia/35M
- Μονουλικός προγραμματισμός με σύστημα αυτομάθησης
- Προγραμματισμός προβολέα με φορητή συσκευή χειριστή
- Λειτουργία χειροκίνητης λειτουργίας για την προσομοίωση της επεξεργασίας της άλεσης και της καταγραφής των τροχιών
- Αυτοματοποιημένη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης και ανάκλησης προγράμματος
- Μηχανές με περιστροφική ζώνη αμμουλκούμενου και μετρητή αμμουλκούμενου πολλαπλής ποιότητας σε μία λειτουργία
- Υψηλή ακρίβεια και υψηλή απόδοση
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 1800 × 2500 mm |
| Υψόμετρο τροφοδοσίας | 200 χιλιοστά |
| Μεταφορά | Χ/Υ ράφι και πινέλι, Z στροφή σφαίρας |
| Δομή πίνακα | Τ τρύπα με σφίξιμο |
| Δύναμη σπινδέλου | 4.5 KW × 2 |
| Ταχύτητα σπινδέλου | 24,000 r/min |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 25 m/min |
| Ταχύτητα εργασίας | 20 m/min |
| Εργασιακή ευαισθησία | 00,005 mm |
| Ακρίβεια επανατοποθέτησης | 00,05 mm |
| Μηχανή κίνησης | Στάππερ |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός εντολής | Κώδικας G *.u00 *.mmg *.plt |
| Δύναμη (χωρίς σπινδύλα) | 1500 W |
| Τετάρτη | Α380/50HZ |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 °C ~ 45 °C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Εικόνες προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφθώ;
Α: Το εργοστάσιο μας βρίσκεται στην πόλη Xiamen, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Xiamen, και θα κανονίσουμε την υπηρεσία παραλαβής.
Ε2. Κατασκευάζετε μηχανές γυαλισμού με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Α: Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδια σας.
Ε3. Ποια είναι η υπηρεσία δείγματος σας;
Α: Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα που μπορούν να επεξεργαστούν με τα διαθέσιμα μηχανήματα μας.
Q4. Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Το πρότυπο MOQ μας είναι 1 σύνολο.
Ε. Δοκιμάζετε όλα τα μηχανήματα πριν την παράδοση;
Α: Ναι, πραγματοποιούμε 100% δοκιμές σε όλα τα μηχανήματα πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Ε. Πώς διατηρείτε μακροπρόθεσμες επιχειρηματικές σχέσεις;
Α: Διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, εξασφαλίζοντας ταυτόχρονα ποιοτικά πρότυπα, και εκτιμούμε κάθε σχέση με τους πελάτες, αντιμετωπίζοντας τους επιχειρηματικούς εταίρους με σεβασμό και ειλικρίνεια.