Robotslijpmachine voor het slijpen van kranen Automatisch voor het monteren van sanitaire artikelen
| Merknaam: | DZ |
| Modelnummer: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Hout |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
CHINA
Certificering:
CE
Gewicht:
4000 kg
Spanning:
380V/50Hz
Voorwaarde:
100% nieuw
After-sales service verleend:
Ingenieurs beschikbaar voor servicemachines naar het buitenland, video -technische ondersteuning, on
gebruik:
Bewerken, ontbinden, slijpen, polijsten
Type:
Hoekpoetsman
Garantie:
1 jaar
Naam:
Robotachtig malen
Functie:
Bewerken, ontbinden, slijpen, polijsten
Levertijd:
30 dagen
Levering vermogen:
30sets/maand
Markeren:
CNC Malende Tapkranen Robotachtige Oppoetsende Machine
,Automatische Robotachtige Oppoetsende Machine
,Sanitaire CNC van de Warenmontage Oppoetsende Machine
Productbeschrijving
Robot voor het slijpen en polijsten van kranen, automatisch voor sanitair
Eenvoudig te bedienen sanitair automatisch slijpen kranen robot polijstmachine
Belangrijkste kenmerken
- Robotcel voor het slijpen van kranen
- Verwerkt gegoten messing kranen, zamak hendels, zamak kranen, douchekoppen en sanitair
- Compact celontwerp met gereduceerde installatieruimte
- Aanpasbare lay-out met integratie van diverse robotmerken
- Meerdere toepassingen: bewerken, ontbramen, slijpen, polijsten, satijn afwerking
- Aangepaste HMI voor eenvoudige aanpassing
- Hoge aanpasbaarheid voor verwerking van meerdere onderdeelgeometrieën
- Kalibratiesysteem voor hoge procesherhaalbaarheid
- Mogelijkheid tot verwerking van complexe geometrieën
- Tot 100% oppervlakte slijpbewerking
Technische kenmerken
Systeem specificaties
- FANUC robot M-20Ia/35M
- Modulaire programmering met zelflerend systeem
- Demonstrator programmering met draagbaar handheld apparaat
- Handmatige modus voor simulatie van vakmanschap slijpen en opnemen van sporen
- Automatische bedrijfsmodus met vooraf ingestelde parameters
- Volledige digitale besturing met opslag en ophalen van programma's
- Roterende schuurbandmachine en meertraps schuurpapier slijpen in één bewerking
- Hoge precisie en hoge efficiëntie prestaties
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Werkgebied | 1800 × 2500 mm |
| Voerhoogte | 200 mm |
| Transmissie | X/Y tandheugel en rondsel, Z kogelomloopspindel |
| Tafelstructuur | T-sleuf met klem |
| Spilvermogen | 4,5 KW × 2 |
| Spilsnelheid | 24.000 omw/min |
| Reissnelheid | 25 m/min |
| Werksnelheid | 20 m/min |
| Werkingsprecisie | 0,005 mm |
| Herpositioneringsnauwkeurigheid | 0,05 mm |
| Aandrijfmotor | Stappenmotor |
| Besturingssysteem | DSP/Ncstudio besturingssysteem |
| Commando code | G Code *.u00 *.mmg *.plt |
| Vermogen (zonder spil) | 1500 W |
| Spanning | AC380/50HZ |
| Draaiomgeving | Temperatuur: 0°C ~ 45°C |
| Software | Artcam/Type3, andere CAD/CAM |
Productafbeeldingen
Veelgestelde vragen
V1. Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik deze bezoeken?
A: Onze fabriek is gevestigd in de stad Xiamen, provincie Fujian, China. U kunt naar de luchthaven van Xiamen vliegen en wij regelen een ophaalservice.
V2. Produceert u polijstmachines met specifieke parameters volgens monsters?
A: Ja, wij passen machines aan op basis van uw monsters of technische tekeningen. Onze machines bevatten doorgaans verschillende mallen en armaturen voor diverse toepassingen.
V3. Wat is uw monster service?
A: Wij bieden monster testdiensten voor producten die met onze beschikbare machines kunnen worden verwerkt. Klanten zijn verantwoordelijk voor de verzendkosten van monsters.
V4. Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
A: Onze standaard MOQ is 1 set.
V5. Test u alle machines voor levering?
A: Ja, wij voeren 100% testen uit op alle machines voor levering om kwaliteit en prestaties te garanderen.
V6. Hoe onderhoudt u langdurige zakelijke relaties?
A: Wij handhaven concurrerende prijzen en zorgen tegelijkertijd voor kwaliteitsnormen, en we waarderen elke klantrelatie, waarbij we zakelijke partners met respect en oprechtheid behandelen.