Μηχάνημα στίλβωσης εξαρτημάτων εξαρτημάτων ρομποτικού βραχίονα λείανσης μεταλλικών επιφανειών για τοποθέτηση ειδών υγιεινής
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
Ρομποτική CNC βραχιόνων επιφάνειας αλέθοντας μηχανή
,Υγειονομική CNC συναρμολογήσεων εμπορευμάτων αλέθοντας μηχανή
,Αυτόματη CNC γυαλίζοντας μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτόματη Μηχανή Στίλβωσης Εξαρτημάτων Βρύσης με Ρομποτικό Βραχίονα για Λείανση Μεταλλικών Επιφανειών
Αυτή η προηγμένη ρομποτική μηχανή στίλβωσης είναι ειδικά σχεδιασμένη για αυτοματοποιημένο φινίρισμα επιφανειών εξαρτημάτων υγιεινής, συμπεριλαμβανομένων βρυσών από ορείχαλκο, μοχλών από ζαμάκ, κεφαλών ντους και άλλων εξαρτημάτων υδραυλικών εγκαταστάσεων.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ρομποτικό κελί για λείανση βρυσών και εξαρτημάτων υγιεινής
- Συμπαγής σχεδιασμός με ελάχιστες απαιτήσεις χώρου
- Προσαρμόσιμη διάταξη με ενσωμάτωση πολλαπλών επωνύμων ρομπότ
- Ευέλικτες εφαρμογές: κατεργασία, αφαίρεση γρεζιών, λείανση, στίλβωση, σατινέ φινίρισμα
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση και λειτουργία
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για πολλαπλές γεωμετρίες εξαρτημάτων
- Σύστημα βαθμονόμησης που εξασφαλίζει υψηλή επαναληψιμότητα της διαδικασίας
- Ικανότητα επεξεργασίας σύνθετων γεωμετριών
- Δυνατότητα επεξεργασίας λείανσης επιφανειών έως και 100%
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
- Σύστημα ρομπότ FANUC M-20Ia/35M
- Αρθρωτός προγραμματισμός με σύστημα αυτομάθησης
- Προγραμματισμός επίδειξης με φορητή συσκευή χειρός
- Χειροκίνητη λειτουργία για προσομοίωση λείανσης χειροτεχνίας και καταγραφή τροχιών
- Αυτόματη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης/ανάκλησης προγραμμάτων
- Μηχανή περιστροφικής ταινίας λείανσης με λείανση με γυαλόχαρτο πολλαπλών βαθμίδων
- Λειτουργία υψηλής ακρίβειας και υψηλής απόδοσης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χώρος εργασίας | 1800 × 2500 mm |
| Ύψος τροφοδοσίας | 200 mm |
| Μετάδοση | Οδοντωτός τροχός X/Y, βίδα σφαίρας Z |
| Δομή τραπεζιού | Υποδοχή T με σφιγκτήρα |
| Ισχύς ατράκτου | 4.5 KW × 2 |
| Ταχύτητα ατράκτου | 24000 σ.α.λ. |
| Ταχύτητα κίνησης | 25 m/min |
| Ταχύτητα εργασίας | 20 m/min |
| Εργασιακή λεπτότητα | 0.005 mm |
| Ακρίβεια επανατοποθέτησης | 0.05 mm |
| Κινητήρας κίνησης | Βηματικός |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα Ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός εντολής | G Code*.u00*.mmg*.plt |
| Ισχύς (χωρίς άτρακτο) | 1500 W |
| Τάση | AC380/50HZ |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0°C ~ 45°C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Εικόνες προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφτώ;
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στην πόλη Xiamen, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Xiamen και θα κανονίσουμε υπηρεσία παραλαβής.
Ε: Κατασκευάζετε μηχανές στίλβωσης με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Α: Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματά σας ή τα τεχνικά σας σχέδια. Οι μηχανές μας συνήθως περιλαμβάνουν διαφορετικά καλούπια και εξαρτήματα για διάφορες εφαρμογές.
Ε: Ποια είναι η υπηρεσία δειγμάτων σας;
Α: Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα που οι πελάτες θέλουν να παράγουν, εφόσον έχουμε την κατάλληλη μηχανή σε απόθεμα. Οι πελάτες είναι υπεύθυνοι για τα έξοδα αποστολής των δειγμάτων.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Η τυπική μας MOQ είναι 1 σετ.
Ε: Δοκιμάζετε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, πραγματοποιούμε 100% δοκιμές σε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Ε: Πώς διατηρείτε μακροχρόνιες επιχειρηματικές σχέσεις;
Α: Διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, διασφαλίζοντας παράλληλα ανώτερη ποιότητα, και εκτιμούμε κάθε σχέση πελάτη, αντιμετωπίζοντας τους επιχειρηματικούς συνεργάτες με σεβασμό και ειλικρίνεια.