Automatische metalen oppervlak slijpen robotarm kraan onderdelen polijstmachine voor sanitair montage
| Merknaam: | DZ |
| Modelnummer: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Hout |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
CHINA
Certificering:
CE
Gewicht:
4000 kg
Spanning:
380V/50Hz
Voorwaarde:
100% nieuw
After-sales service verleend:
Ingenieurs beschikbaar voor servicemachines naar het buitenland, video -technische ondersteuning, on
gebruik:
Bewerken, ontbinden, slijpen, polijsten
Type:
Hoekpoetsman
Garantie:
1 jaar
Naam:
Robotachtig malen
Functie:
Bewerken, ontbinden, slijpen, polijsten
Levertijd:
30 dagen
Levering vermogen:
30sets/maand
Markeren:
Robotachtige CNC van het Oppervlaktewapen Malende Machine
,Sanitaire CNC van de Warenmontage Malende Machine
,Automatische CNC Oppoetsende Machine
Productbeschrijving
Automatische slijpmachine voor het slijpen van metalen oppervlakken
Deze geavanceerde robot polijstmachine is speciaal ontworpen voor geautomatiseerde oppervlakteafwerking van sanitaire apparatuur, inclusief messing kranen, zamak hefbomen, douchekoppen,met een vermogen van niet meer dan 10 W.
Belangrijkste kenmerken
- Robotcellen voor het slijpen van kraan- en sanitaire onderdelen
- Compact ontwerp met minimale ruimtebehoeften
- Aanpasbare lay-out met integratie van meerdere robotmerken
- Veelzijdige toepassingen: bewerking, ontborring, slijpen, polijsten, satine afwerking
- Gepersonaliseerde HMI voor gemakkelijke aanpassing en bediening
- Hoge aanpassingsvermogen voor meerdere deelgeometrieën
- Kalibratiesysteem dat een hoge herhaalbaarheid van het proces garandeert
- met een vermogen van meer dan 50 kW
- Tot 100% oppervlaktebewerking
Techniekkenmerken
- FANUC-robotsysteem M-20Ia/35M
- Modulair programmeren met zelflerend systeem
- Demonstrator programmeren met een draagbaar handheld apparaat
- Handmatige modus voor het simuleren van het slijpen en registreren van werkwijze
- Automatische werkingsmodus met vooraf ingestelde parameters
- Volledig digitaal besturen met programma opslaan/oproepen
- roterende zandbandmachine voor het slijpen van meervoudig zandpapier
- Hoge precisie en hoge efficiëntie
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Werkgebied | 1800 × 2500 mm |
| Voedingshoogte | 200 mm |
| Transmissie | X/Y-rack en -pinion, Z-bolschroef |
| Tabelstructuur | T-slot met klem |
| Spindelvermogen | 4.5 kW × 2 |
| Spindel snelheid | 24000 r/min |
| Reissnelheid | 25 m/min |
| Werksnelheid | 20 m/min |
| Delicaatheid van het werk | 00,005 mm |
| Repositioneringsnauwkeurigheid | 0.05 mm |
| Motor met aandrijving | Steppers |
| Controlesysteem | DSP/Ncstudio besturingssysteem |
| Bevelcode | G Code*.u00*.mmg*.plt |
| Vermogen (zonder spindel) | 1500 W |
| Spanning | AC380/50HZ |
| Werkomgeving | Temperatuur: 0 °C ~ 45 °C |
| Software | Artcam/Type3, andere CAD/CAM |
Foto's van producten
Vaak gestelde vragen
V: Waar is uw fabriek gevestigd?
A: Onze fabriek is gevestigd in de stad Xiamen, provincie Fujian, China. U kunt naar de luchthaven van Xiamen vliegen, en wij zullen een ophaaldienst regelen.
V: Vervaardigt u poetsmachines met specifieke parameters op basis van monsters?
A: Ja, we maken machines op maat op basis van uw monsters of technische tekeningen.
V: Wat is uw voorbeeldservice?
A: Wij verlenen monstertestdiensten voor producten die klanten willen produceren, op voorwaarde dat wij de geschikte machine op voorraad hebben.
V: Wat is uw minimale orderhoeveelheid?
A: Onze standaard MOQ is 1 set.
V: Test u alle machines voor levering?
A: Ja, we voeren 100% testen uit op alle machines voor levering om kwaliteit en prestaties te garanderen.
V: Hoe onderhoudt u langdurige zakelijke relaties?
A: Wij handhaven concurrerende prijzen en zorgen voor een superieure kwaliteit, en wij hechten waarde aan elke klantrelatie, waarbij wij zakenpartners met respect en oprechtheid behandelen.