Cerrahi implantları öğütmek için endüstriyel cilalama robot hücresi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | Robot |
| Adedi: | 1 set |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN(ANA KARA)
Sertifika:
CE
İşleme Türleri:
Metal Otomatik
Tip:
Endüstriyel Robot
Makine Gücü:
11 kW
Mevcut Malzemeler:
Metal, Pirinç ve benzeri
Uygulama Industy:
Banyo endüstrisi, Donanım endüstrisi
Gerilim:
380V
Avantaj:
Tam Otomatik
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 Takım / Ayda
Vurgulamak:
Cerrahi İmplantları Düzeltmek İçin Robotik Hücre
,Cerrahi implantlar robot hücrelerini öğütüyor
,Cerrahi implantlar
Ürün Tanımı
Cerrahi implantları öğütmek için endüstriyel cilalama robot hücresi
Kompak robot hücresi, ileri otomasyon yetenekleri ile musluk vücutlarının ve cerrahi implantların hassasiyetle öğütülmesi için tasarlanmıştır.
Teknik özellikler
| Ekipmanın gücü | 10.5KW |
| Adlık Voltaj | 380V |
| Kemer makinesi | 2*3.75KW |
| Kemer Boyutu | 1900 mm |
| Kemer sayısı | 4 |
| Kat alanı | 3800*3200mm |
Temel Özellikler
- Çeşitli 3D öğütme uygulamaları için yeniden programlanabilir yeteneklere sahip endüstriyel robot kontrollü otomasyon
- FUNAC hassas çalışma için robot kolu
- Otomatik hız kontrolü ve kum kemeri gerilim ayarlaması ile çoklu öğütme dokunmatik tekerlekleri
- Otomatik konum telafi sistemi, hassasiyeti korumak için tekerlek konumunu algılar ve ayarlar
- Kum kemeri kırılma uyarı sistemi, robotun boşlukta çalışmasını ve malzeme israfını önler
- Otomatik öğütme işlemleri için çevrimdışı programlama yazılımı
- Profesyonel öğütme teknik desteği ve programlama uzmanlığı
- Döşeme ve cilalama performansını optimize etmek için özel armatür tasarım hizmetleri
Ürün Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular
Lütfen kurulum ve devreye girmeyi ayarlayabilir misiniz?
Evet, yapabiliriz ve alıcı ücretini öder.
Üretim eğitimini ayarlayabilir misin?
Evet, yapabiliriz ve alıcı ücretini öder.
Garanti ne kadar sürer?
Bir yıl ve tamir ücretleri ömür boyu.
Siparişimin teslim süresi ve teslimat süresi nasıl?
Büyük kargo miktarına bağlı olarak 15-25 iş günü ve sözleşmiş sürede teslim edilir.