Βιομηχανικό ρομποτικό κύτταρο γυαλισμού για την άλεση χειρουργικών εμφυτευμάτων
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρομπότ |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Πιστοποίηση:
CE
Τύποι επεξεργασίας:
Αυτόματο Μέταλλο
Τύπος:
Βιομηχανικό ρομπότ
Ισχύς μηχανής:
11 kw
Αξιοποιήσιμα υλικά:
Μεταλλικό, χάλκινο και ούτω καθεξής
Αίτημα αίτησης:
Βιομηχανία λουτρών, βιομηχανία υλικού
Δυναμικό:
380V
Πλεονέκτημα:
Πλήρως αυτόματο
Χρόνος παράδοσης:
2 εβδομάδες
Δυνατότητα προσφοράς:
30 σετ/ημέρα
Επισημαίνω:
Ρομποτικό κύτταρο για τη στύση χειρουργικών εμφυτευμάτων
,Χειρουργικά εμφυτεύματα που σπέρνουν ρομποτικά κύτταρα
,Χειρουργικά εμφυτεύματα Ρομποτικό κύτταρο άλεσης
Περιγραφή του προϊόντος
Βιομηχανικό Ρομποτικό Κύτταρο Γυαλίσματος για Λείανση Χειρουργικών Εμφυτευμάτων
Συμπαγές ρομποτικό κύτταρο σχεδιασμένο για λείανση ακριβείας σωμάτων βρυσών και χειρουργικών εμφυτευμάτων με προηγμένες δυνατότητες αυτοματισμού.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Ισχύς Εξοπλισμού | 10.5KW |
| Ονομαστική Τάση | 380V |
| Μηχανή Λειαντήρα | 2*3.75KW |
| Μέγεθος Λειαντήρα | 1900mm |
| Αριθμός Λειαντήρων | 4 |
| Επιφάνεια Δαπέδου | 3800*3200mm |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Αυτοματισμός ελεγχόμενος από βιομηχανικό ρομπότ με δυνατότητες επαναπρογραμματισμού για διάφορες εφαρμογές λείανσης 3D
- Ρομποτικός βραχίονας FUNAC για λειτουργία ακριβείας
- Πολλαπλοί τροχοί λείανσης με αυτόματο έλεγχο ταχύτητας και ρύθμιση τάσης ιμάντα λείανσης
- Αυτόματο σύστημα αντιστάθμισης θέσης ανιχνεύει και προσαρμόζει τη θέση του τροχού για τη διατήρηση της ακρίβειας
- Σύστημα προειδοποίησης θραύσης ιμάντα λείανσης αποτρέπει την αδράνεια του ρομπότ και τη σπατάλη υλικού
- Λογισμικό προγραμματισμού εκτός σύνδεσης για αυτοματοποιημένες εργασίες λείανσης
- Επαγγελματική τεχνική υποστήριξη λείανσης και τεχνογνωσία προγραμματισμού
- Υπηρεσίες σχεδιασμού προσαρμοσμένων εξαρτημάτων για βελτιστοποίηση της απόδοσης λείανσης και γυαλίσματος
Εικόνες Προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορείτε να κανονίσετε την εγκατάσταση και την έναρξη λειτουργίας;
Ναι, μπορούμε και ο αγοραστής πληρώνει το κόστος.
Μπορείτε να κανονίσετε την εκπαίδευση παραγωγής;
Ναι, μπορούμε και ο αγοραστής πληρώνει το κόστος.
Πόσο καιρό είναι η εγγύηση;
Ένα έτος και χρέωση για επισκευή καθ' όλη τη διάρκεια ζωής.
Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης και τον χρόνο παράδοσης της παραγγελίας μου;
Μεγάλο φορτίο 15-25 εργάσιμες ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα, και παραδίδεται σύμφωνα με τον συμφωνημένο χρόνο.