دستگاه های ریخته گری گرانشی شیر آب برنجی که به راحتی با ماشینکاری خودکار جدا می شوند
| نام تجاری: | DZ |
| شماره مدل: | HZ-450 |
| مقدار تولیدی: | ۱ عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | چوب |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
اطلاعات دقیق
محل منبع:
China(mainland)
گواهی:
CE ISO
وضعیت:
جدید
گارانتی:
1 سال
تکنولوژی:
تکنولوژی ریخته گری
روغن هیدرولیک:
163 L
فشار هیدرولیکی:
40 - 60 کیلو پاسکال
خدمات پس از فروش:
نصب، راه اندازی و آموزش میدانی
زمان تحویل:
2 هفته
قابلیت ارائه:
30 مجموعه / در هر ماه
برجسته کردن:
ماشین ریخته گری برنجی
,ماشین ریخته گری مس
توضیحات محصول
دستگاههای ریختهگری ثقلی شیرآلات برنجی
دستگاه ریختهگری ثقلی HZ-450 ما که برای جداسازی آسان با قابلیت ماشینکاری خودکار طراحی شده است، نیازهای در حال تحول صنعت پردازش مس را برآورده میکند.
راهکار پیشرفته ریختهگری ثقلی
با توجه به توسعه و تنوع مداوم صنعت پردازش مس، فناوریهای تولید نیازمند نوآوری مستمر هستند. شرکت ما به طور خاص دستگاه ریختهگری ثقلی HZ-450 را بر اساس اصول ریختهگری ثقلی طراحی کرده است که عملکرد ساده، طراحی نوآورانه و قیمت رقابتی را برای کاربردهای ریختهگری ثقلی برنج ارائه میدهد.
ویژگیهای دستگاه
- مدار کنترل PLC با تنظیم داده صفحه لمسی و قطعات هیدرولیک وارداتی
- مناسب برای ریختهگری ثقلی برنج و مواد آلیاژ آهنی
- قابلیتهای ریختهگری متنوع: ریختهگری مستقیم، ریختهگری جانبی، ریختهگری دوگانه و ریختهگری مخلوط
- زمان خنککاری قالب قابل تنظیم برای چرخههای تولید بهینه
- روشهای جداسازی، مونتاژ و تمیز کردن آسان قالب
- حالتهای عملکرد دوگانه: چرخه دستی و چرخه خودکار با شمارنده از پیش تعیین شده برای ردیابی خروجی شیفت
- فضای قالب قابل تنظیم برای انطباق با کاربردهای مختلف قالب و کاهش الزامات اندازه قالب
- قابلیت ذخیره برنامه برای عملیات ریختهگری با محافظت رمز عبور
مشخصات فنی
| مشخصات | مقدار |
|---|---|
| حداکثر اندازه قالب | Φ450mm |
| حداکثر فاصله کاری قالب | 450mm |
| حداکثر وزن قالب | 130kg |
| حداکثر فاصله گیره | ≤250mm |
| موتور هیدرولیک | 5 اسب بخار، 6 درجه |
| فشار هیدرولیک | 4~6Kpa |
| زاویه ریختهگری جانبی | 0°~90° |
| زاویه ریختهگری مستقیم | 0°~110° |
| موتور همزن | 0.75 کیلووات، 6 درجه *2 |
| ظرفیت مخزن خنککاری | 850kg |
| حجم روغن هیدرولیک | 163 لیتر |
| توان دستگاه | 5.5 کیلووات |
| وزن دستگاه | 1750kg |
| ابعاد (طول*عرض*ارتفاع) | 2250mm*2160mm*1560mm |
ویدئوی نمایش دستگاه را تماشا کنید