Μηχανές χύτευσης βαρύτητας βρύσης ορείχαλκου που αποσυναρμολογούνται εύκολα με αυτόματη κατεργασία
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hz-450 |
| MOQ: | 1 ομάδα |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα (Ηπειρωτική)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Κατάσταση:
Νέος
Εγγύηση:
1 Έτος
Τεχνολογία:
Τεχνολογία χύτευσης
Υδραυλικό λιπαντικό:
163 Λ
Υδραυλική πίεση:
40 - 60 kPa
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Επιτόπια εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση
Χρόνος παράδοσης:
2 εβδομάδες
Δυνατότητα προσφοράς:
30 ΜΉΝΑΣ SETS/PER
Επισημαίνω:
Μηχανή ρίψεων κύβων ορείχαλκου
,μηχανή ρίψεων κύβων χαλκού
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανές Χύτευσης Υπό Βαρύτητα για Βρύσες από Ορείχαλκο
Σχεδιασμένη για εύκολη αποσυναρμολόγηση με δυνατότητες αυτόματης κατεργασίας, η μηχανή χύτευσης υπό βαρύτητα HZ-450 ανταποκρίνεται στις εξελισσόμενες ανάγκες της βιομηχανίας επεξεργασίας χαλκού.
Προηγμένη Λύση Χύτευσης Υπό Βαρύτητα
Καθώς η βιομηχανία επεξεργασίας χαλκού συνεχίζει να αναπτύσσεται και να διαφοροποιείται, οι τεχνολογίες παραγωγής απαιτούν συνεχή καινοτομία. Η εταιρεία μας έχει σχεδιάσει ειδικά τη μηχανή χύτευσης υπό βαρύτητα HZ-450 με βάση τις αρχές της χύτευσης υπό βαρύτητα, προσφέροντας απλή λειτουργία, καινοτόμο σχεδιασμό και ανταγωνιστικές τιμές για εφαρμογές χύτευσης ορείχαλκου υπό βαρύτητα.
Χαρακτηριστικά Μηχανής
- Κύκλωμα ελεγχόμενο από PLC με ρύθμιση δεδομένων μέσω οθόνης αφής και εισαγόμενα υδραυλικά εξαρτήματα
- Κατάλληλο για χύτευση υπό βαρύτητα υλικών από ορείχαλκο και σιδηρούχα κράματα
- Ευέλικτες δυνατότητες χύτευσης: άμεση χύτευση, πλευρική χύτευση, διπλή χύτευση και μικτή χύτευση
- Ρυθμιζόμενος χρόνος ψύξης καλουπιού για βέλτιστους κύκλους παραγωγής
- Εύκολες διαδικασίες αποσυναρμολόγησης, συναρμολόγησης και καθαρισμού καλουπιού
- Δύο τρόποι λειτουργίας: χειροκίνητος κύκλος και αυτόματος κύκλος με προκαθορισμένο μετρητή για παρακολούθηση της παραγωγής ανά βάρδια
- Ρυθμιζόμενος χώρος καλουπιού για την προσαρμογή σε διαφορετικές εφαρμογές καλουπιών και τη μείωση των απαιτήσεων μεγέθους καλουπιού
- Δυνατότητα αποθήκευσης προγραμμάτων για εργασίες χύτευσης υπό πίεση με προστασία κωδικού πρόσβασης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο Μέγεθος Καλούπι | Φ450mm |
| Μέγιστη Απόσταση Εργασίας Καλούπι | 450mm |
| Μέγιστο Βάρος Καλούπι | 130kg |
| Μέγιστη Απόσταση Σύσφιξης | ≤250mm |
| Υδραυλικός Κινητήρας | 5Hp, 6 μοίρες |
| Υδραυλική Πίεση | 4~6Kpa |
| Γωνία Πλευρικής Χύτευσης | 0°~90° |
| Γωνία Άμεσης Χύτευσης | 0°~110° |
| Κινητήρας Ανάδευσης | 0.75kw, 6 μοίρες *2 |
| Χωρητικότητα Δεξαμενής Ψύξης | 850kg |
| Όγκος Υδραυλικού Λαδιού | 163L |
| Ισχύς Μηχανής | 5.5kw |
| Βάρος Μηχανής | 1750kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 2250mm*2160mm*1560mm |
Παρακολουθήστε Βίντεο Επίδειξης Μηχανής