Musluk Kolu Parlatma Makinesi Taşlama Robotu Mobilya Kolları ve Topuzlar İçin Yüksek Hassasiyet
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | Robot |
| Adedi: | 1 set |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | ahşap |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN(ANA KARA)
Sertifika:
CE
İşleme Türleri:
Metal Otomatik
Tip:
Endüstriyel Robot
Makine Gücü:
11 kW
Mevcut Malzemeler:
Metal, Pirinç ve benzeri
Uygulama Industy:
Banyo endüstrisi, Donanım endüstrisi
Gerilim:
380V
Avantaj:
Tam Otomatik
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 Takım / Ayda
Vurgulamak:
Mobilya sapıları Robot öğütme
,Yüksek hassasiyetli öğütme robotu
,Mobilya tuşları Robot öğütme
Ürün Tanımı
Mobilya Kulpları ve Düğmeleri İçin Yüksek Hassasiyetli Taşlama Robotu
DZ SMART, sandalye tabanları, destekler, kolçaklar ve masa parçaları dahil olmak üzere metal mobilya bileşenlerinin çapak alma, taşlama, parlatma ve saten bitirme işlemleri için kapsamlı çözümler sunar.
Teknik Özellikler
| Ekipman Gücü | 10.5KW |
| Anma Gerilimi | 380V |
| Bant Makinesi | 2×3.75KW |
| Bant Boyutu | 1900mm |
| Bant Sayısı | 4 |
| Zemin Alanı | 3800×3200mm |
Ana Özellikler
- Çeşitli 3D taşlama işlemleri için yeniden programlanabilir özelliğe sahip endüstriyel robot tarafından otomatik olarak kontrol edilir
- Hassas performans için FANUC robotik kol ile donatılmıştır
- Otomatik hız kontrolü ve zımpara bandı gerginlik ayarına sahip çoklu taşlama temas tekerlekleri
- Otomatik konum telafisi sistemi, doğruluğu korumak için tekerlek konumunu algılar ve ayarlar
- Zımpara bandı kopma uyarı fonksiyonu, robotun boşta çalışmasını ve malzeme israfını önler
- Otomatik taşlama işlemleri için çevrimdışı programlama yazılımı
- Profesyonel taşlama teknik desteği ve programlama uzmanlığı
- Taşlama ve parlatma sonuçlarını optimize etmek için özel fikstür tasarım hizmetleri
Ürün Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular
Kurulum ve devreye alma işlemlerini ayarlayabilir misiniz?
Evet, alıcının masrafları karşılığında kurulum ve devreye alma hizmetleri ayarlayabiliriz.
Üretim eğitimini ayarlayabilir misiniz?
Evet, alıcının masrafları karşılığında üretim eğitimi hizmetleri sunuyoruz.
Garanti ne kadar süreyle geçerlidir?
Bir yıllık garanti ve ömür boyu onarım hizmetleri (garanti süresi sonrasında ücretli).
Siparişimin teslim süresi ve teslimat süresi ne kadar?
Büyük kargo: Miktara bağlı olarak 15-25 iş günü, anlaşılan programa göre teslim edilir.