Μηχανή στίλβωσης λαβής βρύσης ρομπότ λείανσης υψηλής ακρίβειας για λαβές και πόμολα επίπλων
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρομπότ |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Πιστοποίηση:
CE
Τύποι επεξεργασίας:
Αυτόματο Μέταλλο
Τύπος:
Βιομηχανικό ρομπότ
Ισχύς μηχανής:
11 kw
Αξιοποιήσιμα υλικά:
Μεταλλικό, χάλκινο και ούτω καθεξής
Αίτημα αίτησης:
Βιομηχανία λουτρών, βιομηχανία υλικού
Δυναμικό:
380V
Πλεονέκτημα:
Πλήρως αυτόματο
Χρόνος παράδοσης:
2 εβδομάδες
Δυνατότητα προσφοράς:
30 σετ/ημέρα
Επισημαίνω:
Χερσαία για έπιπλα Ρομπότ άλεσης
,Ρομπότ άλεσης υψηλής ακρίβειας
,Ρομπότ άλεσης
Περιγραφή του προϊόντος
Ρομπότ Λείανσης Υψηλής Ακρίβειας για Χειρολαβές και Κουμπιά Επίπλων
Η DZ SMART προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις για την αφαίρεση γρεζιών, τη λείανση, τη στίλβωση και το σατινέ φινίρισμα μεταλλικών εξαρτημάτων επίπλων, συμπεριλαμβανομένων βάσεων καρεκλών, στηριγμάτων, μπράτσων και μερών τραπεζιών.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Ισχύς Εξοπλισμού | 10.5KW |
| Ονομαστική Τάση | 380V |
| Μηχανή Ταινίας | 2×3.75KW |
| Μέγεθος Ταινίας | 1900mm |
| Αριθμός Ταινιών | 4 |
| Επιφάνεια Δαπέδου | 3800×3200mm |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Αυτόματος έλεγχος από βιομηχανικό ρομπότ με δυνατότητα επαναπρογραμματισμού για διάφορες εργασίες λείανσης 3D
- Εξοπλισμένο με ρομποτικό βραχίονα FANUC για ακριβή απόδοση
- Πολλαπλοί τροχοί επαφής λείανσης με αυτόματο έλεγχο ταχύτητας και ρύθμιση τάσης ιμάντα λείανσης
- Σύστημα αυτόματης αντιστάθμισης θέσης ανιχνεύει και προσαρμόζει τη θέση του τροχού για τη διατήρηση της ακρίβειας
- Λειτουργία προειδοποίησης θραύσης ιμάντα λείανσης αποτρέπει την αδράνεια του ρομπότ και τη σπατάλη υλικού
- Λογισμικό προγραμματισμού εκτός σύνδεσης για αυτοματοποιημένες εργασίες λείανσης
- Επαγγελματική τεχνική υποστήριξη λείανσης και τεχνογνωσία προγραμματισμού
- Υπηρεσίες σχεδιασμού προσαρμοσμένων εξαρτημάτων για βελτιστοποίηση των αποτελεσμάτων λείανσης και στίλβωσης
Εικόνες Προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορείτε να κανονίσετε την εγκατάσταση και την έναρξη λειτουργίας;
Ναι, μπορούμε να κανονίσουμε υπηρεσίες εγκατάστασης και έναρξης λειτουργίας με δαπάνη του αγοραστή.
Μπορείτε να κανονίσετε την εκπαίδευση παραγωγής;
Ναι, παρέχουμε υπηρεσίες εκπαίδευσης παραγωγής με δαπάνη του αγοραστή.
Πόσο διαρκεί η εγγύηση;
Εγγύηση ενός έτους με υπηρεσίες επισκευής εφ' όρου ζωής (ισχύουν χρεώσεις μετά την περίοδο εγγύησης).
Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης και τον χρόνο παράδοσης της παραγγελίας μου;
Μεγάλο φορτίο: 15-25 εργάσιμες ημέρες ανάλογα με την ποσότητα, παραδιδόμενο σύμφωνα με το συμφωνημένο πρόγραμμα.