Valf Gövdeleri Pirinç Tesisat Kolu Parlatma Ekipmanları İnteraktif Öğretim Sistemli 6 Eksenli Paslanmaz Çelik Parlatma Makinesi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ÜNİTE |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (Anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim / aylık
Vurgulamak:
CNC SS Parlatma Makinesi
,6 Eksen SS Parlatma Makinesi
,35KW Paslanmaz Çelik Parlatma Makinesi
Ürün Tanımı
İnteraktif Öğretim Sistemi ile 6 Eksenli Paslanmaz Çelik Poliş Makinesi
Otomatik Metal cilalama çözümleri
Bu gelişmiş 6 eksenli robot cilalama makinesi, özellikle valf gövdeleri, tunç tesisat kolu, borular ve paslanmaz çelik bileşenlerin hassas cilalanması için tasarlanmıştır.Sistem, kolay kullanım ve hızlı değişim için etkileşimli bir öğretim programlama sistemine sahiptir..
Temel Operasyonel Avantajlar
- Parça deformasyonu olmadan tekdüze cilalama kalitesi
- Aynı anda iki kısımlı cilalama ile yüksek üretim kapasitesi
- Hızlı seri değişimi ile esnek üretim (yaklaşık 10 dakika)
- Hızlı armatür ve cilalama mop değişimi
- Ayarların, mopların ve cilalama bileşiklerinin tüketiminin azalması
- Parçaların aşırı ısınmasını önlemek için sıcaklık kontrollü cilalama sistemi
- İnteraktif Öğretim Sistemi ile kolay programlama
- Yüksek karlılık - bir operatör birden fazla makineyi yönetebilir
Teknik özellikler
| Ürün | Özellikler |
|---|---|
| Boyutlar (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Adlık Voltaj | 380 V |
| Polişleme tekerleğinin çap aralığı | 400 - 600 mm |
| X Eksenli Seyahat | 1100 mm |
| Y-Oksi Seyahat | 900 mm |
| Z Eksenli Seyahat | 700 mm |
| U Eksenli Seyahat | ±60° |
| V Eksenli Seyahat | ±360° |
| W Eksenli Seyahat | ±360° |
| En yüksek doğrusal eksen hızı | 20 m/min (X, Y, Z eksenleri) |
| Maksimum Dönüm Eksen Hızları | 30°/s (U, V, W eksenleri) |
Ürün Resimleri