Корпуса клапанов Латунные сантехнические ручки Полировальное оборудование 6-осевой станок для полировки нержавеющей стали с интерактивной системой обучения
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-64 |
| MOQ: | 1UNIT |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ (ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΧΏΡΑ)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Διαστάσεις (L*W*H):
4400*3400*2900
Ισχύς μηχανής:
35kW
Ονομαστική τάση:
380V
Μέγιστη. Διάμετρος τροχού στίλβωσης:
600 χλστ
Ελάχιστη διάμετρος της στίλβωσης της ρόδας:
400 χλστ
Ταξίδι Χ-άξονα (χιλ.):
1200
Διαδρομή άξονα Υ (mm):
1100
Ταξίδι ζ-άξονα (χιλ.:
700
Ταξίδι u-άξονα (χιλ.):
±90°
Ταξίδι β-άξονα (χιλ.):
±360°
Ταξίδι W-άξονα (χιλ.):
±360°
Χρόνος παράδοσης:
2weeks
Δυνατότητα προσφοράς:
30 μονάδες/το μήνα
Επισημαίνω:
CNC SS γυαλίζοντας μηχανή
,6 γυαλίζοντας μηχανή άξονα SS
,35KW γυαλίζοντας μηχανή ανοξείδωτου
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή γυάλωσης από ανοξείδωτο χάλυβα 6 άξων με διαδραστικό σύστημα διδασκαλίας
Λύσεις αυτοματοποιημένης γυάλωσης μετάλλων
Αυτή η προηγμένη ρομποτική μηχανή γυάλωσης 6 άξονων έχει σχεδιαστεί ειδικά για την ακριβή γυάλωση σωμάτων βαλβίδων, λαβών υδραυλικών σωλήνων από χαλκό, σωλήνων και εξαρτημάτων από ανοξείδωτο χάλυβα.Το σύστημα διαθέτει ένα διαδραστικό σύστημα προγραμματισμού διδασκαλίας για εύκολη λειτουργία και γρήγορη αλλαγή.
Βασικά λειτουργικά πλεονεκτήματα
- Ομοιόμορφη ποιότητα γυάλωσης χωρίς παραμόρφωση των μερών
- Μεγάλη παραγωγική ικανότητα με ταυτόχρονη γυαλιστική σε δύο μέρη
- Ευέλικτη παραγωγή με γρήγορη αλλαγή σειράς (περίπου 10 λεπτά)
- Αντικατάσταση ταχείας στερέωσης και γυαλιστικής σκούπα
- Μειωμένη κατανάλωση συσσωρευτών, σκουπιδιών και συνδυασμών γυάλωσης
- Σύστημα γυάλωσης με ελεγχόμενη θερμοκρασία για την πρόληψη της υπερθέρμανσης των μερών
- Εύκολο προγραμματισμό με το Διαδραστικό Σύστημα Εκπαίδευσης
- Υψηλή κερδοφορία - ένας χειριστής μπορεί να διαχειρίζεται πολλά μηχανήματα
Τεχνικές προδιαγραφές
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Δύναμη μηχανής | 17 KW |
| Διορισμένη τάση | 380 V |
| Περιοχή διαμέτρου τροχού γυάλωσης | 400 - 600 mm |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 1100 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Y | 900 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Ζ | 700 χιλιοστά |
| Ταξίδια στον άξονα U | ± 60° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα V | ± 360° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Δ | ± 360° |
| Μέγιστη ταχύτητα γραμμικού άξονα | 20 m/min (άξονες X, Y, Z) |
| Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής άξονα | 30°/δευτερόλεπτο (άξονες U, V, W) |
Εικόνες προϊόντων