Parlak Musluk Parçaları İçin Evrensel Otomatik Kontrollü Paslanmaz Çelik Parlatma Makinesi
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ÜNİTE |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (Anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim / aylık
Vurgulamak:
Musluk Elemanları CNC Parlatma Makinesi
,CNC Parlatma Makinesi 35KW
,Endüstriyel Parlatma Makinesi 35KW
Ürün Tanımı
Evrensel Otomatik Kontrol Sistemi Paslanmaz Çelik Parlatma Makinesi
Musluk elemanlarının ve paslanmaz çelik bileşenlerin hassas parlatılması için tasarlanmış gelişmiş otomatik parlatma sistemi.
Hassas Parlatma Özellikleri
- Maksimum esneklik için 6 eksenli döner sisteme sahip dört manipülatör
- Yüksek üretim verimliliği için çoklu istasyonlar eşzamanlı çalışmaya olanak tanır
- İtalyan PROMAX hareket kontrol teknolojisi kararlı performans ve yüksek doğruluk sağlar
- Kolay kullanım için taşınabilir el cihazı ile öğretme programlama
- İşçilik parlatmasını simüle etmek ve izleri kaydetmek için manuel mod
- Önceden ayarlanmış parametre programları ile otomatik çalışma modu
- Otomatik parlatma basıncı ve aşınma telafisi kontrolü
- Bez tekerlek çapı azaldığında doğrusal hız telafisi
- Programlanabilir cila püskürtme süresi ve frekans ayarları
- Katı bileşik veya sıvı bileşik uygulaması arasında seçim
- 50 program depolama kapasiteli tam dijital kontrol
- Kolay parametre ayarı için dokunmatik panelde CN/EN dil ekranı
- Hızlı sorun giderme için arıza kodu ekranı ve alarm sayfaları
Teknik Özellikler
| Ürün | Özellikler |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Anma Gerilimi | 380 V |
| Maksimum Parlatma Tekerlek Çapı | 600 mm |
| Minimum Parlatma Tekerlek Çapı | 400 mm |
| X Ekseni Hareketi | 1100 mm |
| Y Ekseni Hareketi | 900 mm |
| Z Ekseni Hareketi | 700 mm |
| U Ekseni Hareketi | ±60° |
| V Ekseni Hareketi | ±360° |
| W Ekseni Hareketi | ±360° |
| Maksimum Hız X Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız Y Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız Z Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız U Ekseni | 30°/sn |
| Maksimum Hız V Ekseni | 30°/sn |
| Maksimum Hız W Ekseni | 30°/sn |
Ürün Resimleri