Maszyna do polerowania sprzętu wodnego. Robotyczne ramię powierzchniowe Automatyczne szlifowanie
| Nazwa marki: | DZ |
| Numer modelu: | HLD-50E |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Drewno |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
CHINY
Orzecznictwo:
CE
Waga:
4000 kg
Woltaż:
380 V/50 Hz
Stan:
100% nowy
Zapewniona obsługa posprzedażna:
Inżynierowie dostępni do serwisowych maszyn za granicą, obsługa techniczna wideo, wsparcie online, k
używać:
Obróbka, rozegranie, szlifowanie, polerowanie
Typ:
Polerka kątowa
Gwarancja:
1 rok
Nazwa:
Robot szlifierski
Funkcjonować:
Obróbka, rozegranie, szlifowanie, polerowanie
Czas dostawy:
30 dni
Możliwość Supply:
30 zestawów / miesiąc
Podkreślić:
Sprzęt do polerowania wody z kranu CNC
,maszyna do polerowania CNC z robotem powierzchniowym
,automatyczna szlifierka 20 m / min
Opis produktu
Maszyna do polerowania sprzętu wodnego z kranu rękawica powierzchniowa robota automatyczne szlifowanie
Wysokiej jakości maszyna do szlifowania powierzchni robotów do sprzętu wodociągowego
Kluczowe cechy
- Komórki robotyczne specjalnie zaprojektowane do szlifowania kranów
- Procesy: odlewane krany z mosiądzu, dźwignie zamak, krany zamak, głowice prysznicowe i różne wyroby sanitarne
- Kompaktna konstrukcja z minimalnym zapotrzebowaniem na przestrzeń do instalacji
- Dostosowalny układ z integracją dla różnych marek robotów
- Wiele zastosowań: obróbka mechaniczna, odkurzanie, szlifowanie, polerowanie i wykończenie satenu
- Dostosowany interfejs HMI do łatwej regulacji i obsługi
- Wysoka zdolność adaptacyjna do przetwarzania wielu geometrii części
- System kalibracji zapewniający wysoką powtarzalność procesu
- Pozostałe urządzenia, z wyłączeniem tych objętych pozycją 9403
- Do 100% zdolność do obróbki szlifowania powierzchni
Charakterystyka techniczna
- System robotyczny FUNAC M-20Ia/35M
- Modułowe programowanie z systemem samoukiem dla łatwego programowania
- Metoda programowania demonstratora z przenośnym urządzeniem przenośnym
- Tryb ręczny do symulacji szlifowania i rejestrowania ścieżek wykonania
- Automatyczny tryb pracy z wstępnie ustawionymi programami parametrów
- Całkowite sterowanie cyfrowe z możliwością zapisywania i odwołania programu
- Maszyny do szlifowania wielowarstwowego papieru szlifowanego na pasie piaskowym obracającym się
- Wysoka precyzja i wydajność
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Obszar pracy | 1800×2500 mm |
| Wysokość podaży | 200 mm |
| Przekaz | X/Y stojak i zwrotnik, żuraw kulkowy Z |
| Struktura tabeli | T-slot z zaciskem |
| Moc wrotnika | 4.5KW×2 |
| Prędkość spindala | 24000r/min |
| Prędkość jazdy | 25 m/min |
| Prędkość pracy | 20 m/min |
| Delikatność w pracy | 00,005 mm |
| Dokładność zmiany pozycji | 00,05 mm |
| Silnik napędowy | Stopnik |
| System sterowania | System sterowania DSP/Ncstudio |
| Kod dowodzenia | G Kod*.u00*.mmg*.plt |
| Moc (bez węgla) | 1500 W |
| napięcie | AC380/50HZ |
| Środowisko pracy | Temperatura: 0°C~45°C |
| Oprogramowanie | Artcam/Type3, inne CAD/CAM |
Obrazy produktów
Częste pytania
Q1. Gdzie znajduje się pańska fabryka?
A: Nasza fabryka znajduje się w mieście Xiamen, prowincja Fujian, Chiny. Możesz polecieć na lotnisko w Xiamen, a my zorganizujemy usługę odbioru.
P2: Czy produkujecie maszyny do polerowania o określonych parametrach według próbek?
Odp.: Tak, tworzymy maszyny na podstawie próbek lub rysunków technicznych. Nasze maszyny zazwyczaj zawierają różne formy i elementy do różnych zastosowań, takich jak polerowanie metalu i odlewanie.
Pytanie 3. Jakie jest wasze usługi próbki?
Odp.: Zapewniamy usługi testowania próbek dla produktów, które klienci chcą wyprodukować, pod warunkiem, że mamy odpowiednią maszynę w magazynie. Klienci ponoszą koszty wysyłki próbek.
Q4. Jakie jest MOQ dla maszyn?
O: Nasza minimalna ilość zamówienia wynosi zwykle 1 zestaw.
Czy testujesz wszystkie maszyny przed dostawą?
O: Tak, wykonujemy 100% testów na wszystkich maszynach przed dostawą, aby zapewnić jakość i wydajność.
P6: Jak utrzymujecie długoterminowe relacje biznesowe?
A: Utrzymujemy długoterminowe relacje poprzez: 1) zapewnienie dobrej jakości i konkurencyjnych cen w celu ochrony interesów klientów;2) traktowanie każdego klienta jako partnera i budowanie prawdziwych relacji biznesowych opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu.