Βρύση σερβοκινητήρα λείανσης ρομποτικό βραχίονα από ορείχαλκο κράμα ψευδάργυρου μηχανή στίλβωσης σταθμός εργασίας για χυτό μέταλλο
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρομπότ |
| MOQ: | 1 σύνολο |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Χρόνος παράδοσης:
2 εβδομάδες
Δυνατότητα προσφοράς:
30 σετ/ημέρα
Επισημαίνω:
Μηχανή αλέσεως CNC με σφυρί
,Μηχανή τριβής CNC
,FUNAC Ρομποτική μηχανή Cnc με χερούλι
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή Στίλβωσης Εργαστηρίου Βραχίονα Ρομπότ με Σέρβο Κινητήρα, Βρύση, Λειαντική Μηχανή από Ορείχαλκο και Κράμα Ψευδαργύρου
Βασικά Χαρακτηριστικά:Μηχανή Στίλβωσης Ρομπότ για Χειρολαβές Πόρτας, Μηχανή Στίλβωσης Ρομπότ για Εξαρτήματα Ορείχαλκου, Μηχανήματα Στίλβωσης Ρομπότ για Βρύσες
| Κατάσταση | Καινούργιο | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί Διαθέσιμοι για Εξυπηρέτηση Μηχανημάτων στο Εξωτερικό | ||
| Όνομα Προϊόντος | Κυψέλη Λείανσης Ρομπότ | Τάση | 380V |
| Ισχύς | 11KW | ||
Αυτόματη Μηχανή Στίλβωσης Βρυσών Νιπτήρα από Ανοξείδωτο Ατσάλι 360°
| Ισχύς Εξοπλισμού | 10.5KW |
| Ονομαστική Τάση | 380V |
| Μηχανή με Ιμάντα | 2×3.75KW |
| Μέγεθος Ιμάντα | 1900mm |
| Αριθμός Ιμάντων | 4 |
| Εμβαδόν Δαπέδου | 3800×3200mm |
Χαρακτηριστικά Μηχανής
- Αυτόματος έλεγχος από βιομηχανικό ρομπότ με δυνατότητα επαναπρογραμματισμού για διάφορες εργασίες λείανσης σε τρισδιάστατο χώρο
- Διαθέτει ρομποτικό βραχίονα FANUC για εργασίες ακριβείας
- Εξοπλισμένο με πολλαπλούς τροχούς λείανσης με ρυθμιζόμενη ταχύτητα περιστροφής και αυτόματο έλεγχο τάσης ιμάντα λείανσης
- Αυτόματη λειτουργία αντιστάθμισης θέσης ανιχνεύει τη θέση του τροχού και προσαρμόζεται για να αντισταθμίσει την απόκλιση
- Σύστημα προειδοποίησης θραύσης ιμάντα αποτρέπει την αδράνεια του ρομπότ και μειώνει τις απώλειες
- Περιλαμβάνει λογισμικό προγραμματισμού εκτός σύνδεσης για αυτόματες εργασίες λείανσης
- Επαγγελματική τεχνική υποστήριξη λείανσης με εξειδικευμένους προγραμματιστές για την επίλυση προκλήσεων στίλβωσης
- Υπηρεσίες σχεδιασμού προσαρμοσμένων εξαρτημάτων για δραματική βελτίωση της αποτελεσματικότητας λείανσης και στίλβωσης
Εικόνες Προϊόντος
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Θα μπορούσατε να κανονίσετε την εγκατάσταση και την έναρξη λειτουργίας;
Α: Ναι, μπορούμε να κανονίσουμε την εγκατάσταση και την έναρξη λειτουργίας με έξοδα του αγοραστή.
Ε: Θα μπορούσατε να κανονίσετε την εκπαίδευση παραγωγής;
Α: Ναι, παρέχουμε υπηρεσίες εκπαίδευσης παραγωγής με έξοδα του αγοραστή.
Ε: Πόσο καιρό διαρκεί η εγγύηση;
Α: Εγγύηση ενός έτους με υπηρεσίες επισκευής εφ' όρου ζωής (με χρέωση μετά την περίοδο εγγύησης).
Ε: Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης και τον χρόνο παράδοσης της παραγγελίας μου;
Α: Παράδοση μεγάλων φορτίων εντός 15-25 εργάσιμων ημερών, ανάλογα με την ποσότητα, παραδιδόμενη σύμφωνα με το συμφωνημένο χρονοδιάγραμμα.