Robotik Sistemli Tam Otomatik Metal Su Sayacı Parlatma Makinesi Pirinç Çinko Musluk Parlatma Ekipmanları
| Marka Adı: | DZ |
| Model Numarası: | NC-64 |
| Adedi: | 1 ÜNİTE |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Odun |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union |
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin (Anakara)
Sertifika:
CE ISO
Boyutlar (l*w*h):
4400*3400*2900
Makine Gücü:
35kW
Nominal Gerilim:
380V
Max. Maks. Diameter of polishing wheel parlatma çarkının çapı:
600 mm
dak. parlatma çarkının çapı:
400 mm
X Ekseni hareketi (mm):
1200
Y ekseni hareketi (mm):
1100
Z Ekseni hareketi (mm:
700
U Ekseni hareketi (mm):
±90°
V Ekseni hareketi (mm):
±360°
W Ekseni hareketi (mm):
±360°
Teslim süresi:
2 hafta
Yetenek temini:
30 birim / aylık
Vurgulamak:
Robotik Sistemli CNC Cila Makinası
,20m/dk CNC Cila Makinası
,Robotik Sistem Musluk Cila Makinası
Ürün Tanımı
Tam Otomatik Metal Su Sayacı Parlatma Makinesi
Hassas parlatma işlemleri için robotik sistemle entegre edilmiş gelişmiş pirinç ve çinko musluk parlatma ekipmanı.
Ana Avantajlar
- İşlenmiş parçalarda deformasyon olmadan homojen parlatma kalitesi
- Döngü başına iki eşit parçanın eş zamanlı parlatılmasıyla yüksek üretim kapasitesi
- Hızlı seri değişim ile esnek üretim (yaklaşık 10 dakika)
- Fikstürlerin ve parlatma pedlerinin hızlı değişimi
- Azaltılmış fikstür maliyetleri ve pedler ile parlatma bileşiklerinin daha düşük tüketimi
- Gelişmiş parlatma sistemi çalışma sırasında aşırı sıcaklığı önler
- Etkileşimli Öğretim Sistemi ile hızlı ve kolay programlama
- Yüksek karlılık - tek operatör birden fazla senkronize makineyi yönetebilir
Teknik Özellikler
| Ürün | Özellikler |
|---|---|
| Boyutlar (U x G x Y) | 3000 x 3100 x 2900 mm |
| Makine Gücü | 17 KW |
| Anma Gerilimi | 380 V |
| Maks. Parlatma Diski Çapı | 600 mm |
| Min. Parlatma Diski Çapı | 400 mm |
| X Ekseni Hareketi | 1100 mm |
| Y Ekseni Hareketi | 900 mm |
| Z Ekseni Hareketi | 700 mm |
| U Ekseni Hareketi | ±60° |
| V Ekseni Hareketi | ±360° |
| W Ekseni Hareketi | ±360° |
| Maksimum Hız X Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız Y Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız Z Ekseni | 20 m/dak |
| Maksimum Hız U Ekseni | 30°/sn |
| Maksimum Hız V Ekseni | 30°/sn |
| Maksimum Hız W Ekseni | 30°/sn |
Makine Resimleri