Πλήρης αυτόματη μηχανή στίλβωσης μεταλλικού μετρητή νερού Εξοπλισμός στεγανοποίησης βρύσης από ορείχαλκο ψευδάργυρο με ρομποτικό σύστημα
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Nc-64 |
| MOQ: | 1UNIT |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ (ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΧΏΡΑ)
Πιστοποίηση:
CE ISO
Διαστάσεις (L*W*H):
4400*3400*2900
Ισχύς μηχανής:
35kW
Ονομαστική τάση:
380V
Μέγιστη. Διάμετρος τροχού στίλβωσης:
600 χλστ
Ελάχιστη διάμετρος της στίλβωσης της ρόδας:
400 χλστ
Ταξίδι Χ-άξονα (χιλ.):
1200
Διαδρομή άξονα Υ (mm):
1100
Ταξίδι ζ-άξονα (χιλ.:
700
Ταξίδι u-άξονα (χιλ.):
±90°
Ταξίδι β-άξονα (χιλ.):
±360°
Ταξίδι W-άξονα (χιλ.):
±360°
Χρόνος παράδοσης:
2weeks
Δυνατότητα προσφοράς:
30 μονάδες/το μήνα
Επισημαίνω:
Ρομποτική CNC συστημάτων γυαλίζοντας μηχανή
,20m/min CNC γυαλίζοντας μηχανή
,Ρομποτική γυαλίζοντας μηχανή στροφίγγων συστημάτων
Περιγραφή του προϊόντος
Πλήρως αυτόματη μηχανή γυαλισμού μετρητή νερού μετάλλου
Προηγμένος εξοπλισμός χάλυβα και ψευδαργύρου για το χτύπημα των βρύσεων, ενσωματωμένος με ρομποτικό σύστημα για τις ακριβείς εργασίες γυαλισμού.
Κύρια πλεονεκτήματα
- Ομοιόμορφη ποιότητα γυάλωσης χωρίς παραμόρφωση των επεξεργασμένων μερών
- Μεγάλη παραγωγική ικανότητα με ταυτόχρονη γυάλωση δύο ίσων μερών ανά κύκλο
- Ευέλικτη παραγωγή με γρήγορη αλλαγή σειράς (περίπου 10 λεπτά)
- Γρήγορη αντικατάσταση των συσσωρευτών και των σκουπιδιών γυάλωσης
- Μειωμένα κόστη για τις συσκευές φωτισμού και χαμηλότερη κατανάλωση σκουπιδιών και χημικών ουσιών γυάλωσης
- Προηγμένο σύστημα γυάλωσης αποτρέπει την υπερβολική θερμοκρασία κατά τη διάρκεια της λειτουργίας
- Γρήγορο και εύκολο προγραμματισμό με το Διαδραστικό Σύστημα Εκπαίδευσης
- Υψηλή κερδοφορία - ένας χειριστής μπορεί να διαχειριστεί πολλαπλά συγχρονισμένα μηχανήματα
Τεχνικές προδιαγραφές
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 3000 × 3100 × 2900 mm |
| Δύναμη μηχανής | 17 KW |
| Διορισμένη τάση | 380 V |
| Διάμετρος τροχού γυάλωσης | 600 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού γυαλισμού | 400 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 1100 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Y | 900 χιλιοστά |
| Ταξίδι στον άξονα Ζ | 700 χιλιοστά |
| Ταξίδια στον άξονα U | ± 60° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα V | ± 360° |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Δ | ± 360° |
| Μέγιστη ταχύτητα X άξονας | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα Y | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα Z | 20 m/min |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα U | 30°/sec |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα V | 30°/sec |
| Μέγιστη ταχύτητα στον άξονα W | 30°/sec |
Εικόνες μηχανής