Προηγμένα αυτόματα μεταλλικά προϊόντα σερβοκινητήρα λείανσης ρομπότ υδραυλικά εξαρτήματα ανταλλακτικά Μηχανή στίλβωσης
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | DZ-Ro08 |
| MOQ: | 1set |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Wooden case |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Μηχανές αλέσεως ρομπότ CNC για υλικό
,Μηχανές γυαλίας CNC για υγειονομικά είδη
,Μηχανή βιομηχανικής άλεσης CNC με εγγύηση
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Χρόνος διαστήματος περιστροφικού τραπεζιού | 5~20S |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Λειτουργία | Φινίρισμα, γυάλισμα |
| Χρήση για | Περιστροφή καλύμματος λαμπτήρα |
| Ταχύτητα ατράκτου | 2200r/min |
| Συνολικό βάρος | 2800kg |
| Κύριος κινητήρας | 4kw*3 |
| CNC | Ναι |
| Διάμετρος τροχού στίλβωσης | 200mm |
| Στίλβωση | 250mm |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Μεταχειρισμένο | Βιομηχανία υλικού και ειδών υγιεινής |
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ακρίβεια στίλβωσης | 0.01mm |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Βιομηχανία υλικού, οικιακά είδη κ.λπ. |
- Αυτοματοποίηση ελεγχόμενη από βιομηχανικό ρομπότ με δυνατότητα επαναπρογραμματισμού για ποικίλες εργασίες λείανσης 3D
- Εξοπλισμένο με ρομποτικό βραχίονα ABB για εργασίες ακριβείας
- Πολλαπλοί τροχοί επαφής λείανσης με αυτόματη ρύθμιση ταχύτητας και τάσης
- Αυτόματο σύστημα αντιστάθμισης θέσης για ευθυγράμμιση τροχού
- Λογισμικό προγραμματισμού εκτός σύνδεσης για αυτοματοποιημένες διαδικασίες λείανσης
- Επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και βοήθεια προγραμματισμού
- Διατίθεται προσαρμοσμένο σχέδιο εξαρτημάτων για βελτιστοποίηση αποτελεσμάτων λείανσης/στίλβωσης
| Ισχύς (kw) | 14.5 |
| Βάρος (kg) | 4000 |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα |
| Εμπορική ονομασία | DZ |
| Βασικά εξαρτήματα | Ρουλεμάν, κινητήρας, δοχείο πίεσης |
| Βασικά σημεία πώλησης | Υψηλό επίπεδο ασφάλειας, Υψηλή ακαμψία, Μεγάλη διάρκεια ζωής, Αυτόματο, Υψηλή παραγωγικότητα |
Ιδρύθηκε το 2016, είμαστε παγκόσμιος ηγέτης σε λύσεις έξυπνης κατασκευής, εξειδικευμένοι στη χύτευση χαμηλής πίεσης, τη λείανση, τη στίλβωση και τα συστήματα αυτοματοποίησης. Οι βασικές μας προσφορές περιλαμβάνουν αυτόματες μηχανές LPDC, συστήματα λείανσης/στίλβωσης ρομποτικών κυψελών, εξοπλισμό στίλβωσης και γραμμές παραγωγής turnkey.
- 50+ πατέντες και ομάδα Ε&Α 60+ που οδηγεί την καινοτομία
- Εξαγωγές σε 30+ χώρες, συμπεριλαμβανομένης της Τουρκίας, της Ινδίας, του Μεξικού και των ΗΠΑ
- Συνεργασίες με κορυφαίες μάρκες όπως η Kohler και η TOTO
- Πιστοποίηση CE με αυστηρό έλεγχο υλικών και εγγύηση 1 έτους
- 24/7 παγκόσμια υποστήριξη με τοπικά κέντρα εξυπηρέτησης
Βρισκόμαστε στη Φουτζιάν της Κίνας, ιδρύθηκε το 2016, εξυπηρετώντας εγχώριες και διεθνείς αγορές, συμπεριλαμβανομένης της Νότιας Αμερικής, της Νότιας Ασίας, της Μέσης Ανατολής και άλλων. Η ομάδα μας αποτελείται από 11-50 επαγγελματίες.
Διενεργούμε δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε τα πρότυπα ποιότητας.
Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει αυτόματες μηχανές καθαρισμού, μηχανές στίλβωσης ρομπότ, μηχανές χύτευσης χαμηλής πίεσης δύο σταθμών, μηχανές κατασκευής πυρήνων άμμου και μηχανές χύτευσης.
Ειδικευόμαστε σε έξυπνο εξοπλισμό παραγωγής για τις βιομηχανίες μπάνιου και υλικού, με εξειδίκευση στον εξοπλισμό χύτευσης μη σιδηρούχων μετάλλων χαμηλής πίεσης και στις μηχανές στίλβωσης έξι αξόνων.
Προσφέρουμε διάφορους όρους παράδοσης (FOB, CFR, CIF, κ.λπ.), δεχόμαστε πολλαπλές μεθόδους πληρωμής (T/T, L/C, PayPal, κ.λπ.) και παρέχουμε υποστήριξη στα Αγγλικά, Κινέζικα και Ιαπωνικά.