Ρομποτική μηχανή λείανσης γυαλίσματος μεταλλικών επιφανειών για αξεσουάρ ορείχαλκου με βηματικό κινητήρα 1,5 KW
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
Αλέθοντας μηχανή ρομπότ εξαρτημάτων ορείχαλκου
,1.5KW CNC ρομποτική Buffing μηχανή
,380V CNC ρομποτική Buffing μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Ρομποτική μηχανή γυαλισμού επιφάνειας μετάλλου
Προχωρημένο σύστημα άλεσης και γυαλισμού για ατσάλινα εξαρτήματα που διαθέτει 1.5KW σταπτήρα για ακριβή τελική επιφάνεια.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ρομποτικά κύτταρα ειδικά σχεδιασμένα για την άλεση βρύσεων
- Επεξεργασίες: χυτοειδείς βρύσες από χαλκό, μοχλούς ζάμακ, βρύσες ζάμακ, ντους και υγιεινές συσκευές
- Σύνθετο σχεδιασμό με ελάχιστες απαιτήσεις χώρου
- Προσαρμόσιμη διάταξη με διαφορετική ολοκλήρωση της μάρκας ρομπότ
- Πολλαπλές εφαρμογές: μηχανική επεξεργασία, αποφλοιοποίηση, άλεση, γυαλισμός, τελική επεξεργασία σατέν
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση και λειτουργία
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για επεξεργασία γεωμετρίας πολλαπλών μερών
- Σύστημα βαθμονόμησης που εξασφαλίζει υψηλή επαναληψιμότητα της διαδικασίας
- Μεθόδους επεξεργασίας σύνθετων γεωμετριών
- Μέχρι 100% ικανότητα επεξεργασίας επιφανειακής άλεσης
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Ρομποτικό σύστημα FANUC M-20Ia/35M
- Μοντυλικό προγραμματισμό με σύστημα αυτομάθησης για ευκολία χρήσης
- Μέθοδος προγραμματισμού του προβολέα με φορητή συσκευή χειριστή
- Λειτουργία χειροκίνητης λειτουργίας για την προσομοίωση της επεξεργασίας της άλεσης και της καταγραφής των τροχιών
- Αυτοματοποιημένη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης και ανάκλησης προγράμματος
- Μηχανή περιστροφικής ζώνης άμμου για την ολοκλήρωση της άλεσης πολλαπλών ειδών χαρτιού άμμου σε μία λειτουργία
- Υψηλή ακρίβεια και υψηλή απόδοση
Τυπικά εξαρτήματα
- FANUC Ευφυές ρομπότ (1 σύνολο)
- Ελεγκτής ρομπότ
- Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου
- Μηχανή γυαλισμού ζώνης άμμου (ποσότητα ανάλογα με τις απαιτήσεις της διαδικασίας)
- Δύο τραπέζια τροφοδοσίας σταθμών (1 σύνολο)
- Τραπέζι εκφόρτωσης (Δύο σετ για κάθε προϊόν, προσαρμοσμένα σύμφωνα με το δείγμα)
- Πλήρως κλειστό ντουλάπι μηχανών με ηχομονωτικό και πυρόστακτο υλικό για την εξάλειψη της ρύπανσης από σκόνη
Τεχνικές προδιαγραφές
| Εργασιακή περιοχή | 1800 × 2500 mm |
| Υψόμετρο τροφής | 200 χιλιοστά |
| Μεταφορά | Χ/Υ ράφι και πινέλι, Z στροφή σφαίρας |
| Δομή πίνακα | Τ τρύπα με σφίξιμο |
| Δύναμη σπινθήρα | 4.5KW × 2 |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 24000r/min |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 25m/min |
| Ταχύτητα εργασίας | 20m/min |
| Εργασιακή Ελαφρότητα | 00,005mm |
| Αναπροσαρμογή της ακρίβειας | 00,05 χιλιοστά |
| Οδηγός κινητήρα | Στάππερ |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός εντολής | G κωδικός*.u00*.mmg*.plt |
| Δύναμη (χωρίς σπινδύλα) | 1500W |
| Τετάρτη | Α380/50HZ |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 °C ~ 45 °C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Συχνές Ερωτήσεις
Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφτώ;
Το εργοστάσιο μας βρίσκεται στην πόλη Quanzhou, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Jinjiang ή Xiamen, και θα κανονίσουμε την υπηρεσία παραλαβής.
Παρασκευάζετε μηχανές γυαλισμού με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδια σας.
Ποια είναι η υπηρεσία δείγματος σας;
Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα για τα οποία έχουμε έτοιμα μηχανήματα σε αποθέματα.
Ποιο είναι το MOQ σας για μηχανές;
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μας είναι συνήθως ένα σετ.
Δοκιμάζετε όλα τα μηχανήματα πριν την παράδοση;
Ναι, κάνουμε 100% δοκιμές σε όλα τα μηχανήματα πριν από την παράδοση για να εξασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Πώς διατηρείτε μακροπρόθεσμες επιχειρηματικές σχέσεις;
Διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, εξασφαλίζοντας ταυτόχρονα ποιοτικά πρότυπα.