Ατσάλι ατσάλινο γυαλιστερό ρομποτικό βραχίονα μεταλλική επιφάνεια αυτόματη μηχανή άλεσης
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
ΚΙΝΑ
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
Ρομποτική αυτόματη αλέθοντας μηχανή βραχιόνων επιφάνειας
,CNC αυτόματη αλέθοντας μηχανή
,380V CNC ανοξείδωτου γυαλίζοντας μηχανή
Περιγραφή του προϊόντος
Ρομποτικός Βραχίονας από Ανοξείδωτο Χάλυβα για Γυάλισμα, Αυτόματη Μηχανή Λείανσης Μεταλλικών Επιφανειών
Εύκολη Λειτουργία, Ρομποτικός Βραχίονας από Ανοξείδωτο Χάλυβα για Αυτόματη Λείανση Επιφανειών
Προηγμένο ρομποτικό κελί σχεδιασμένο για ακριβή λείανση και γυάλισμα μεταλλικών επιφανειών με αυτοματοποιημένη λειτουργία και υψηλή προσαρμοστικότητα.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ρομποτικό κελί για λείανση βρυσών και ειδών υγιεινής
- Συμπαγής σχεδιασμός με μειωμένες απαιτήσεις χώρου εγκατάστασης
- Προσαρμόσιμη διάταξη με ενσωμάτωση διαφόρων επωνυμιών ρομπότ
- Πολλαπλές εφαρμογές: κατεργασία, αφαίρεση γρεζιών, λείανση, γυάλισμα, σατινέ φινίρισμα
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση και λειτουργία
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για επεξεργασία πολλαπλών γεωμετριών εξαρτημάτων
- Σύστημα βαθμονόμησης για υψηλή επαναληψιμότητα διαδικασίας
- Δυνατότητα επεξεργασίας σύνθετων γεωμετριών
- Έως και 100% κάλυψη επεξεργασίας λείανσης επιφανειών
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
- Σύστημα ρομπότ FANUC M-20Ia/35M
- Αρθρωτός προγραμματισμός με σύστημα αυτομάθησης
- Προγραμματισμός επιδεικτικού με φορητή συσκευή χειρός
- Χειροκίνητη λειτουργία για προσομοίωση χειροποίητης λείανσης και καταγραφή τροχιάς
- Αυτόματη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης και ανάκλησης προγραμμάτων
- Μηχανή περιστροφικής ταινίας λείανσης με λείανση με γυαλόχαρτο πολλαπλών βαθμών
- Λειτουργία υψηλής ακρίβειας και υψηλής απόδοσης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χώρος Εργασίας | 1800 × 2500 mm |
|---|---|
| Ύψος Τροφοδοσίας | 200 mm |
| Μετάδοση | Οδοντωτός τροχός X/Y, βίδα σφαίρας Z |
| Δομή Τραπεζιού | Υποδοχή T με σφιγκτήρα |
| Ισχύς Ατράκτου | 4.5 KW × 2 |
| Ταχύτητα Ατράκτου | 24000 στροφές/λεπτό |
| Ταχύτητα Μετακίνησης | 25 m/min |
| Ταχύτητα Εργασίας | 20 m/min |
| Εργασιακή Λεπτότητα | 0.005 mm |
| Ακρίβεια Επανατοποθέτησης | 0.05 mm |
| Κινητήρας Οδήγησης | Βηματικός |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύστημα Ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός Εντολής | G Code*.u00*.mmg*.plt |
| Ισχύς (χωρίς άτρακτο) | 1500 W |
| Τάση | AC380/50HZ |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0°C ~ 45°C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Εικόνες Προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφτώ;
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στην πόλη Xiamen, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Xiamen, και θα κανονίσουμε υπηρεσία παραλαβής.
Ε2. Κατασκευάζετε μηχανές γυαλίσματος με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Α: Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματά σας ή τα τεχνικά σας σχέδια. Οι μηχανές μας συνήθως περιλαμβάνουν διαφορετικά καλούπια και εξαρτήματα για διάφορες εφαρμογές.
Ε3. Ποια είναι η υπηρεσία δειγμάτων σας;
Α: Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα που ταιριάζουν με τις διαθέσιμες μηχανές μας. Οι πελάτες είναι υπεύθυνοι για τα έξοδα αποστολής των δειγμάτων.
Ε4. Ποιο είναι το MOQ σας για μηχανές;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μας είναι συνήθως 1 σετ.
Ε5. Δοκιμάζετε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, πραγματοποιούμε 100% δοκιμές σε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Ε6. Πώς διατηρείτε μακροχρόνιες επιχειρηματικές σχέσεις;
Α: Διατηρούμε σχέσεις μέσω σταθερής ποιότητας, ανταγωνιστικών τιμών και αντιμετωπίζοντας κάθε πελάτη με σεβασμό και ειλικρίνεια, χτίζοντας τόσο επιχειρηματικές όσο και προσωπικές σχέσεις.