Υψηλής απόδοσης εξαρτήματα από κράμα ψευδαργύρου λείανσης ρομποτικής επιφάνειας με ζώνη άμμου χαλύβδινων νεροχυτών μηχάνημα στίλβωσης για μεταλλικά μέρη
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
CNC υψηλής αποδοτικότητας γυαλίζοντας μηχανή
,380v CNC μερών μετάλλων γυαλίζοντας μηχανή
,CNC γυαλίζοντας μηχανή μετάλλων
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή λείανσης και στίλβωσης με ρομποτική επιφάνεια υψηλής απόδοσης από κράμα ψευδαργύρου, ιμάντα λείανσης, νεροχύτες από χάλυβα για μεταλλικά εξαρτήματα
Αυτή η προηγμένη ρομποτική μηχανή στίλβωσης προσφέρει υψηλής απόδοσης φινίρισμα επιφάνειας για εξαρτήματα από κράμα ψευδαργύρου, νεροχύτες από χάλυβα και διάφορα μεταλλικά εξαρτήματα με ακρίβεια και επαναληψιμότητα.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ρομποτικό κελί ειδικά σχεδιασμένο για λείανση βρυσών και ειδών υγιεινής
- Επεξεργάζεται βρύσες από χυ brass, μοχλούς zamak, βρύσες zamak, κεφαλές ντους
- Συμπαγής σχεδιασμός που απαιτεί ελάχιστο χώρο εγκατάστασης
- Προσαρμόσιμη διάταξη με ενσωμάτωση πολλαπλών επωνύμων ρομπότ
- Πολλαπλές εφαρμογές: κατεργασία, αφαίρεση γρεζιών, λείανση, στίλβωση, σατινέ φινίρισμα
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση και λειτουργία
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για πολλαπλές γεωμετρίες εξαρτημάτων
- Σύστημα βαθμονόμησης που διασφαλίζει υψηλή επαναληψιμότητα της διαδικασίας
- Ικανότητα επεξεργασίας σύνθετων γεωμετριών
- Δυνατότητα επεξεργασίας λείανσης επιφάνειας έως και 100%
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ρομποτικό Σύστημα & Προγραμματισμός
- Ρομπότ FANUC M-20Ia/35M
- Αρθρωτός προγραμματισμός με σύστημα αυτομάθησης
- Προγραμματισμός επίδειξης με φορητή συσκευή χειρός
- Χειροκίνητη λειτουργία για προσομοίωση χειροποίητης λείανσης και καταγραφή τροχιών
- Αυτόματη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης/ανάκλησης προγράμματος
- Μηχανή περιστροφικού ιμάντα λείανσης με λείανση πολλαπλών βαθμών γυαλόχαρτου σε μία λειτουργία
- Υψηλή ακρίβεια και υψηλή απόδοση
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χώρος εργασίας | 1800×2500mm |
| Ύψος τροφοδοσίας | 200mm |
| Μετάδοση | Οδοντωτός τροχός X/Y, βίδα σφαίρας Z |
| Δομή τραπεζιού | Υποδοχή T με σφιγκτήρα |
| Ισχύς ατράκτου | 4.5KW×2 |
| Ταχύτητα ατράκτου | 24000 σ.α.λ. |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 25μ/λεπτό |
| Ταχύτητα εργασίας | 20μ/λεπτό |
| Εργασιακή Λεπτότητα | 0.005mm |
| Ακρίβεια Επανατοποθέτησης | 0.05mm |
| Κινητήρας Οδήγησης | Βηματικός |
| Σύστημα Ελέγχου | Σύστημα Ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός Εντολής | G Code*.u00*.mmg*.plt |
| Ισχύς (χωρίς άτρακτο) | 1500W |
| Τάση | AC380/50HZ |
| Περιβάλλον Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0°C~45°C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφτώ;
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στην πόλη Quanzhou, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Jinjiang ή Xiamen, και θα κανονίσουμε υπηρεσία παραλαβής.
Ε2. Κατασκευάζετε μηχανές στίλβωσης με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Α: Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματά σας ή τα τεχνικά σχέδια. Οι μηχανές μας συνήθως περιλαμβάνουν διαφορετικά καλούπια και εξαρτήματα για διάφορες εφαρμογές.
Ε3. Ποια είναι η υπηρεσία δειγμάτων σας;
Α: Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα που μπορούν να επεξεργαστούν με τις διαθέσιμες μηχανές μας. Οι πελάτες είναι υπεύθυνοι για τα έξοδα αποστολής των δειγμάτων.
Ε4. Ποιο είναι το MOQ σας για μηχανές;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μας είναι συνήθως 1 σετ.
Ε5. Δοκιμάζετε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, πραγματοποιούμε 100% δοκιμές σε όλες τις μηχανές πριν από την παράδοση για να διασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Ε6. Πώς διατηρείτε μακροχρόνιες επιχειρηματικές σχέσεις;
Α: Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές για να διασφαλίσουμε τα οφέλη των πελατών. Εκτιμούμε κάθε σχέση πελάτη και προσεγγίζουμε τις επιχειρήσεις με ειλικρίνεια και συνεργασία.