Τέσσερις σταθμοί αυτόματη μηχανή στίλβωσης χειρολαβές πόρτας Λειαντικό ρομπότ Εξοπλισμός για κράμα ψευδαργύρου
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | NC64 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE ISO
Χρόνος παράδοσης:
30 εργάσιμες μέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/per μήνας
Επισημαίνω:
6 άξονες μηχανή αψίλωσης CNC
,Μηχανή Τρίχωσης CNC υψηλής ταχύτητας
Περιγραφή του προϊόντος
Τετραστασιακή αυτόματη μηχανή γυάλωσης για χειροπέδες θυρών
Εξοπλισμός ρομπότ υψηλής απόδοσης για άλεση και γυαλισμό ειδικά σχεδιασμένο για χειροπέδες θυρών από κράμα ψευδαργύρου με προηγμένη αυτοματοποίηση και έλεγχο ακρίβειας.
Επισκόπηση του προϊόντος
Η μηχανή DZ NC64 τεσσάρων σταθμών αυτόματης γυάλωσης είναι ένα υψηλής απόδοσης βιομηχανικό σύστημα γυάλωσης που έχει σχεδιαστεί για την ακριβή γυάλωση μεγάλων εξαρτημάτων.Με προηγμένα συστήματα ελέγχου και φιλική προς το χρήστη διεπαφή, αυτό το μηχάνημα προσφέρει ανώτερη απόδοση για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές γυαλισμού.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Τετραστασιακή αυτόματη λειτουργία για συνεχή παραγωγή
- Μέγιστη διάμετρος τροχού γυάλωσης: 600 mm
- Μετακίνηση άξονα υψηλής ταχύτητας έως 20m/min
- ±720° περιστροφική διαδρομή για πολύπλοκες γεωμετρικές μερίδες
- Δύναμη μηχανής 35KW για εφαρμογές βαριάς χρήσης
- Πιστοποιημένο CE και ISO για διασφάλιση ποιότητας
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη μηχανής | 35KW |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Δ | ±720° |
| Μέγεθος (L × W × H) | 4400 × 3400 × 2900 mm |
| Ζ άξονας μέγιστη ταχύτητα | 20 m/min |
| Διάμετρος τροχού γυάλωσης | 600 χιλιοστά |
| Άξονας Χ. Μέγιστη ταχύτητα | 20 m/min |
| Άξονας V μέγιστη ταχύτητα | 30°/sec |
| Άξονας Δ. Μέγιστη ταχύτητα | 30°/sec |
| Ταξίδια στον άξονα U | -90° έως +70° |
| Άξονας U. Max. Ταχύτητα | 30°/sec |
| Διορισμένη τάση | 380V 50HZ |
Εφαρμογές
Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές γυάλωσης, συμπεριλαμβανομένων των επίπλων, της αυτοκινητοβιομηχανίας, της αεροπορίας και της ιατρικής παραγωγής.και αποστρώσεις με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.
Υποστήριξη & Υπηρεσίες
Πλήρες πακέτο τεχνικής υποστήριξης και υπηρεσιών, που περιλαμβάνει:
- Ανάλυση προβλημάτων και τεχνική βοήθεια
- Επαγγελματική εγκατάσταση και εγκατάσταση
- Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής
- Ενημέρωση και αναβάθμιση λογισμικού
- Λεπτομερείς εγχειρίδια χρήσης και τεκμηρίωση
- Διαθέσιμες επιλογές παρατεταμένης εγγύησης
Συσκευή και αποστολή
Κάθε αυτόματη μηχανή γυάλωσης συσκευάζεται προσεκτικά σε ανθεκτικά χαρτόνια κιβώτια με κατάλληλη αποσβεστική για να εξασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση.Όλα τα πακέτα φέρουν σαφή ετικέτα με τα στοιχεία αποστολής και μεταφέρονται μέσω αξιόπιστων μεταφορέων.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτής της μηχανής γυάλωσης;
Α: DZ
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου;
Α: NC64
Ε: Πού κατασκευάζεται αυτό το μηχάνημα;
Α: Κίνα
Ε: Έχει αυτό το μηχάνημα πιστοποιητικά ποιότητας;
Α: Ναι, είναι πιστοποιημένο CE και ISO
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας;
Α: 1 μονάδα
Συγγενικά προϊόντα