Μηχανή επεξεργασίας χειριστή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία μάρκας: | DZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Hld-50E |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Ξύλο |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
Λεπτομέρειες
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
CE
Βάρος:
4000 κιλά
Δυναμικό:
380V/50Hz
Κατάσταση:
100% καινούργιο
Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
Οι μηχανικοί που διατίθενται σε μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τεχνική υποστήριξη βίντεο, ηλεκτ
χρήση:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Τύπος:
Γωνιά γωνίας
Εγγύηση:
1 Έτος
Ονομα:
Λείανση ρομποτική
Λειτουργία:
Μηχανική κατεργασία, αφαίρεση, λείανση, στίλβωση
Χρόνος παράδοσης:
30 ημέρες
Δυνατότητα προσφοράς:
30sets/μήνας
Επισημαίνω:
CNC ανοξείδωτου γυαλίζοντας μηχανή χειριστών
,Γυαλίζοντας μηχανή υλικού κρουνών
,CNC αυτόματη γυαλίζοντας μηχανή χειριστών
Περιγραφή του προϊόντος
Μηχανή επεξεργασίας χειριστή από ανοξείδωτο χάλυβα
Προηγμένο ρομποτικό σύστημα γυαλισμού σχεδιασμένο ειδικά για υδραυλικά υλικών και υγειονομικά εξαρτήματα, προσφέροντας ακριβή τελική επεξεργασία για χυτήματα ορείχαλκου και ζάμακ.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ρομποτικά κύτταρα για το άλεμα των βρύσεων και των υγιεινών ειδών
- Επεξεργασίες: χυτοειδείς βρύσες από χαλκό, μοχλούς ζάμακ, βρύσες ζάμακ και ντους
- Σύνθετο σχεδιασμό με ελάχιστες απαιτήσεις χώρου
- Προσαρμόσιμη διάταξη με διαφορετική ολοκλήρωση της μάρκας ρομπότ
- Πολλαπλές εφαρμογές: μηχανική επεξεργασία, αποφλοιοποίηση, άλεση, γυαλισμός, τελική επεξεργασία σατέν
- Προσαρμοσμένο HMI για εύκολη ρύθμιση και λειτουργία
- Υψηλή προσαρμοστικότητα για επεξεργασία γεωμετρίας πολλαπλών μερών
- Σύστημα βαθμονόμησης που εξασφαλίζει υψηλή επαναληψιμότητα της διαδικασίας
- Επεξεργαστικές συσκευές για την επεξεργασία πολύπλοκων γεωμετρικών στοιχείων
- Μέχρι 100% ικανότητα επεξεργασίας επιφανειακής άλεσης
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Ρομποτικό σύστημα FANUC M-20Ia/35M
- Μονουλικός προγραμματισμός με σύστημα αυτομάθησης
- Προγραμματισμός προβολέα με φορητή συσκευή χειριστή
- Λειτουργία χειροκίνητης λειτουργίας για προσομοίωση της εκτέλεσης της άλεσης και καταγραφής τροχιάς
- Αυτοματοποιημένη λειτουργία με προκαθορισμένες παραμέτρους
- Πλήρης ψηφιακός έλεγχος με δυνατότητα αποθήκευσης και ανάκλησης προγράμματος
- Μηχανές για την επεξεργασία χάλυβα
- Συμπλήρωση της διαδικασίας άλεσης σε μία λειτουργία
- Υψηλή ακρίβεια και υψηλή απόδοση
Τεχνικές προδιαγραφές
| Εργασιακή περιοχή | 1800 × 2500 mm |
|---|---|
| Υψόμετρο τροφής | 200 χιλιοστά |
| Μεταφορά | Χ/Υ ράφι και πινέλι, Z στροφή σφαίρας |
| Δομή πίνακα | Τ τρύπα με σφίξιμο |
| Δύναμη σπινθήρα | 4.5 KW × 2 |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 24000 στροφές/min |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 25 m/min |
| Ταχύτητα εργασίας | 20 m/min |
| Εργασιακή Ελαφρότητα | 00,005 mm |
| Αναπροσαρμογή της ακρίβειας | 00,05 mm |
| Οδηγός κινητήρα | Στάππερ |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP/Ncstudio |
| Κωδικός εντολής | Κώδικας G *.u00 *.mmg *.plt |
| Δύναμη (χωρίς σπινδύλα) | 1500 W |
| Τετάρτη | Α380/50HZ |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0 °C ~ 45 °C |
| Λογισμικό | Artcam/Type3, άλλα CAD/CAM |
Εικόνες προϊόντων
Συχνές Ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Πού βρίσκεται το εργοστάσιό σας; Πώς μπορώ να το επισκεφθώ;
Το εργοστάσιο μας βρίσκεται στην πόλη Xiamen, επαρχία Fujian, Κίνα. Μπορείτε να πετάξετε στο αεροδρόμιο Xiamen, και θα κανονίσουμε την υπηρεσία παραλαβής.
Ε2. Κατασκευάζετε μηχανές γυαλισμού με συγκεκριμένες παραμέτρους σύμφωνα με δείγματα;
Ναι, προσαρμόζουμε μηχανές με βάση τα δείγματα ή τα τεχνικά σχέδια σας.
Ε3. Ποια είναι η υπηρεσία δείγματος σας;
Παρέχουμε υπηρεσίες δοκιμής δειγμάτων για προϊόντα που θέλουν να παράγουν οι πελάτες, υπό την προϋπόθεση ότι έχουμε το απαιτούμενο μηχάνημα σε αποθεματικό.
Ε. 4. Ποια είναι η MOQ σας για μηχανές;
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μας είναι συνήθως ένα σετ.
Ε. Δοκιμάζετε όλα τα μηχανήματα πριν την παράδοση;
Ναι, κάνουμε 100% δοκιμές σε όλα τα μηχανήματα πριν από την παράδοση για να εξασφαλίσουμε την ποιότητα και την απόδοση.
Ε. Πώς διατηρείτε μακροπρόθεσμες επιχειρηματικές σχέσεις;
- Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές για να εξασφαλίσουμε οφέλη για τους πελάτες.
- Αντιμετωπίζουμε κάθε πελάτη με σεβασμό και ειλικρίνεια, χτίζοντας τόσο επιχειρηματικές σχέσεις όσο και φιλίες